SZKOLNY KONKURS „JAN PAWEŁ II” – LAUREACI:
klasa VI
I miejsce – Kasia Stojałowska i Małgosia Patryn
II miejsce – Hania Mielniczuk
III miejsce – Wojtek Kulig
klasa V
I miejsce – Julia Juzwa
II miejsce – Franek Lenkiewicz
III miejsce – Marcel Szmeterowicz
Wyróżnienia: Agnieszka Marek, Karina Kijak i Jakub Kujawa.
I ETAP ELIMINACJI MIEJSKICH OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO
I miejsce dla drużyny w składzie: Hanna Mielniczuk, Alicja Bednarek i Szymon Jaskuła (klasa VI)
oraz III dla uczniów: Kuby Kujawy, Marcela Szmeterowicza i Franka Lenkiewicza (klasa V, reprezentujących Koło PTTK „Pomorzany”)
VI TRZEBIATOWSKI FESTIWAL PIEŚNI RELIGIJNEJ CECYLIADA
II miejsce dla zespołu muzycznego w składzie Karina Kijak, Paulina Pałczak, Dominika Fryza, Dominika Piszczoła (klasa V), Wojtek Gronwald, Piotr Hilicki, Julia Kaliszczak, Asia Wysługocka, Kornelia Goździk i Agnieszka Wojdyła (klasa IV) pod kierownictwem pani Magdy Trojanowskiej.
II ETAP ELIMINACJI MIEJSKICH OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO
I miejsce dla Ali Bednarek, Hani Mielniczuk i Szymona Jaskuły oraz
II dla Kuby Kujawy, Marcela Szmeterowicza i Franka Lenkiewicza.
KONKURS EDI BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE
2 miejsce w Polsce – Szymon Jaskuła z klasy VI i Kacper Staroń z klasy V ,
4 miejsce w Polsce – Wojciech Kulig z klasy VI i Jan Gronwald z klasy VI ,
5 miejsce w Polsce – Piotr Zawadzki z klasy IVa .
Wyróżnienia otrzymali:
Franciszek Lenkiewicz kl V (6 miejsce),
Jakub Kujawa kl V i Franciszek Błaszkiewicz kl IVa (7 miejsce),
Karina Kijak kl V i Małgorzata Patryn kl VI (8 miejsce),
Bartłomiej Łucyk kl VI, Julia Juzwa kl V, Paulina Pałczak kl V (9 miejsce),
Konrad Szymański kl V i Jan Szczygielski kl IVa (10 miejsce).
ALFIK MATEMATYCZNY
2 miejsce w województwie i 22 w kraju zajął Jakub Kujawa (kl IV),
14 miejsce w województwie i 132 w kraju Kacper Staroń (kl IV)
KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY
Jaskuła Szymon – klasa 6 – finalista
Gronwald Jan – klasa 6 – finalista
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE
Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – II miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”
Bednarek Alicja – klasa 6 –wyróżnienie
Dobosz Magdalena – klasa 6 – wyróżnienie
Gronwald Jan – klasa 6 – wyróżnienie
Jaskuła Szymon – klasa 6 – wyróżnienie
Kujawa Jakub- klasa 5 – wyróżnienie
Kulig Wojciech – klasa 6 – wyróżnienie
Łucyk Bartłomiej – klasa 6 – wyróżnienie
Mielniczuk Hanna – klasa 5 – wyróżnienie
Nowy Jakub- klasa 6 – wyróżnienie
Patryn Małgorzata – klasa 6 – wyróżnienie
Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie
Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – wyróżnienie
Wojdyła Jakub- klasa 6 – wyróżnienie
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2011”
Staniewski Michał – klasa 3– laureat
Kujawa Jakub – klasa 5 – wynik bardzo dobry
Staroń Kacper – klasa 5 – wynik bardzo dobry
Lenkiewicz Franiczek – klasa 5 – wyróżnienie
Lubkowski Michał – klasa 3 – wyróżnienie
Pęski Jan – klasa 5 – wyróżnienie
Staroń Kacper – klasa 5 – wyróżnienie
Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – wyróżnienie
Suwaj Jakub – klasa 4b – wyróżnienie
Szmeterowicz Marcel – klasa 5 – wyróżnienie
Szymański Maks – klasa 3 – wyróżnienie
Wiertelak Jakub – klasa 4a – wyróżnienie
Zawadzki Piotr – klasa 4a – wyróżnienie
KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE
klasa 4
Jakub Wiertelak i Jakub Suwaj – dyplom laureata z nagrodą książkową
Jacek Kurys, Michał Lubkowski, Anna Dębniak – dyplom laureata
Piotr Zawadzki, Jan Szczygielski – wyróżnienie
klasa 5
Jakub Kujawa, Franciszek Lenkiewicz, Marcel Szmeterowicz, Kacper Staroń – dyplom laureata z nagrodą książkową
Klasa 6
Katarzyna Stojałowska – wyróżnienie
KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ PAŁAC MŁODZIEŻY W SZCZECINIE
I miejsce dla duetu: Julia Kaliszczak kl IVb i Paulina Pałczak kl V
III miejsce dla zespołu wokalno – instrumentalnego KSP
NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA
Jan Gronwald kl. VI
Szymon Jaskuła kl. VI
Jakub Kujawa kl. V
Franciszek Lenkiewicz kl. V
Bartłomiej Łucyk kl. VI
Michał Staniewski kl. III
Kacper Staroń kl. V
Katarzyna Stojałowska kl. VI
Jakub Suwaj kl. IV
Marcel Szmeterowicz kl. V