NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN
Maciej Budzyński kl. V
Andrzej Dębniak kl. IV
Michał Dębniak kl. IV
Ksawery Grzechulski kl. III
Maciej Kujawa kl. VI
Aleksandra Lubkowska kl. IV
Magda Milewska kl. VI
Joanna Robaczyńska kl. V
Maria Sulikowska kl. V
Ewa Sulisz kl. VI
Jakub Szewczyk kl. V
Emilia Żygis kl. IV
Weronika Żygis kl. V
Jagoda Pasternak kl. V
Bartosz Staroń kl. VI
Aleksandra Terebecka kl. VI
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ALBUS 2015
Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
Robaczyńska Joanna – klasa 5b – laureat
Szewczyk Jakub- klasa 5a – laureat
Żygis Emilia – klasa 4 – laureat
Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – wyróżnienie
Milewska Magda – klasa 6 – wyróżnienie
Smoleń Tomasz – klasa 5a – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO – ALBUS 2015
Smoleń Tomasz – klasa 5a – laureat
Sulisz Ewa – klasa 6 – laureat
Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
Gardocka Aleksandra – klasa 6 – wyróżnienie
Kozłowska Kaja – klasa 6 – wyróżnienie
Żygis Emilia – klasa 4 – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – ALBUS 2015
Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
Dębniak Andrzej – klasa 4 – laureat
Gacparska Aniela – klasa 6 – laureat
Kowalski Paweł – klasa 5b – laureat
Kujawa Maciej – klasa 6 – laureat
Łyczek Zuzanna – klasa 5b – laureat
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
Sulisz Ewa – klasa 6 – laureat
Szewczyk Jakub- klasa 5a – laureat
Terebecka Aleksandra – klasa 6 – laureat
Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
Błaszkiewicz Michał – klasa 4 – wyróżnienie
Kujawa Tomasz – klasa 4 – wyróżnienie
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – wyróżnienie
Mazur Karolina – klasa 6 – wyróżnienie
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – EDI PANDA
Szewczyk Jakub – klasa 5a – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – EDI PANDA
Dębniak Andrzej – klasa 4 – laureat
Dębniak Michał – klasa 4 – wyróżnienie
43 OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY
ELIMINACJE MIEJSKIE W SZCZECINIE
drużyna A. Gardocka, K. Mazur i E. Sulisz (kl. 6) I miejsce
drużyna H. Jaskuła, M. Kujawa, B. Staroń (kl. 6) III miejsce
ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE W PŁOTACH
drużyna A. Gardocka, K. Mazur i E. Sulisz (kl. 6) III miejsce
drużyna H. Jaskuła, M. Kujawa, B. Staroń (kl. 6) V miejsce
MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY
Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
Grzechulski Ksawery – klasa 3b – wynik bardzo dobry
Staroń Bartosz – klasa 6 – wynik bardzo dobry
Szewczyk Jakub – klasa 5a – wynik bardzo dobry
Dębniak Andrzej – klasa 4 – wyróżnienie
Jarecki Michał – klasa 2 – wyróżnienie
Kowalski Paweł – klasa 5b – wyróżnienie
Kujawa Maciej – klasa 6 – wyróżnienie
Kujawa Tomasz – klasa 4 – wyróżnienie
Madeła Kornelia – klasa 4 – wyróżnienie
Paszkiewicz Karolina – klasa 2 – wyróżnienie
Sulisz Ewa – klasa 6 – wyróżnienie
Sulikowska Maria – klasa 6 – wyróżnienie
Terebecka Aleksandra – klasa 6 – wyróżnienie
Wereszczyńska Marta – klasa 2 – wyróżnienie
Żygis Weronika – klasa 5a – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH dla uczniów klas I-III
Zakrzewska Weronika – klasa 3b – laureat
Grzechulski Ksawery – klasa 3b – laureat
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – LOGICZNE MYŚLENIE
Grzechulski Ksawery – klasa 3b – laureat
Pasternak Jagoda – klasa 5a – laureat
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
Szewczyk Jakub – klasa 5b – laureat
Terebecka Aleksandra – klasa 6 – laureat
Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
Dworak Jędrzej – klasa 3a – wyróżnienie
Kaczorowska Weronika – klasa 5b – wyróżnienie
Krawczak Anna – klasa 5b – wyróżnienie
Kujawa Maciej – klasa 6 – wyróżnienie
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wyróżnienie
Żygis Emilia – klasa 4 – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GALILEO
Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
Budzyński Maciej – klasa 5b – laureat
Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
Dębniak Andrzej – klasa 4 – laureat
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat
Milewska Magda- klasa 6 – laureat
Smoleń Tomasz – klasa 5a – laureat
Sulisz Ewa – klasa 5b – laureat
Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat
Żygis Emilia – klasa 4 – laureat
Dąbrowska Amelia – klasa 5a – wyróżnienie
Mazur Karolina – klasa 6 – wyróżnienie
Patryn Joanna – klasa 6 – wyróżnienie
Robaczyńska Joanna – klasa 5b – wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – GALILEO
Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
Kujawa Maciej – klasa 6 – laureat
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat
Terebecka Aleksandra – klasa 6 – laureat
Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – GALILEO
Budzyński Maciej – klasa 5b – laureat
Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
Krawczak Anna – klasa 5b – laureat
Kuleszo Vanessa – klasa 4 – laureat
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat
Pasternak Jagoda – klasa 5a – laureat
Robaczyńska Joanna – klasa 5b – laureat
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
Sulisz Ewa – klasa 6 – laureat
Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat
Wysługocki Stanisław – klasa 4 – laureat
12.Białek Dominika – klasa 4 – wyróżnienie
Dąbrowska Amelia – klasa 5a – wyróżnienie
Dębniak Andrzej – klasa 4 – wyróżnienie
15.Gacparska Aniela – klasa 6 – wyróżnienie
Hilicka Ewa – klasa 5a – wyróżnienie
Kujawa Maciej – klasa 6 – wyróżnienie
Kujawa Tomasz – klasa 4 – wyróżnienie
Łyczek Zuzanna – klasa 5b – wyróżnienie
Mazur Karolina – klasa 6 – wyróżnienie
Milewska Magda – klasa 6 – wyróżnienie
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wyróżnienie
Ośko Mariola – klasa 5a – wyróżnienie
Sulikowska Maria – klasa 5a – wyróznienie
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA – OLIMPUSEK
Grzechulski Ksawery – klasa 3b – laureat
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z HISTORII – OLIMPUS SESJA WIOSENNA
Budzyński Maciej – klasa 5b – laureat
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY OMNIBUS 2015
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – wynik bardzo dobry
Żygis Emilia – klasa 4 – wynik bardzo dobry
Szewczyk Jakub – klasa 5a – wynik bardzo dobry
Milewska Magda – klasa 6 – wynik bardzo dobry
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wynik bardzo dobry
Kuleszo Vanessa – klasa 4 – wynik dobry
Smoleń Tomasz – klasa 5a – wynik dobry
Bednarska Natalia – klasa 5a – wynik dobry
Pożarycka Zuzanna – klasa 5a – wynik dobry
Robaczyńska Joanna – klasa 5b – wynik dobry
Jaskuła Hanna – klasa 6 – wynik dobry
Kozłowska Kaja – klasa 6 – wynik dobry
Gacparska Aniela – klasa 6 – wynik dobry
Kujawa Maciej – klasa 6 – wynik dobry
Staroń Bartosz – klasa 6 – wynik dobry
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY ALFIK MATEMATYCZNY 2014
Staroń Bartosz – klasa 6 – bardzo dobry wynik
Szewczyk Jakub – klasa 5a – bardzo dobry wynik
Jarecki Michał – klasa 2 – dobry wynik
Grzechulski Ksawery – klasa 3b- dobry wynik
Terebecka Aleksandra – klasa 6 – dobry wynik
Żygis Weronika – klasa 5a – dobry wynik
XV FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Emilia Żygis – kl. 4 – I miejsce
XV EDYCJA KONKURSU Z EDUKACJI REGIONALNEJ „MOJA MAŁA OJCZYZNA. MOJA MIEJSCOWOŚĆ, MÓJ REGION” ORGANIZOWANEGO PRZEZ MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE I ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
Hanna Jaskuła – kl. 6 finalista
Karolina Mazur – kl. 6 finalista
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS SESJA ZIMOWA
Robaczyńska Joanna – klasa 5b – laureat
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI OLIMPUS SESJA ZIMOWA
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z PRZYRODY OLIMPUS SESJA ZIMOWA
Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat
Pasternak Jagoda – klasa 5a – laureat
Sulikowska Maria – klasa 5a – laureat
XIV KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE
Sulisz Ewa – klasa 6 – finalista
XV KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE
Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
Sulisz Ewa – klasa 6 – finalista
Żygis Weronika – klasa 5a – finalista
VII KONKURS HISTORYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE
Mazur Karolina – klasa 6 – finalista
VI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE
Milewska Magda – klasa 6 – finalista
III KONKURS PRZYRODNICZY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
W SZCZECINIE
Staroń Bartosz – klasa 6 – finalista
KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATYW SZCZECINIE
Staroń Bartosz – klasa 6 – finalista
Żygis Weronika – klasa 5a – finalista
KONKURS HUMANISTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS VI ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE
Gacparska Aniela