home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Kronika szkolna /

Rok szkolny 2012/2013 - Luty

28-02-2013 - Fabryka mydła w KSP
  ,,Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję. Mydło, mydło pachnące jak kwiatki na łące”.  

28 lutego do naszej szkoły zawitała Fabryka Mydła. W ramach zajęć świetlicowych, uczniowie klasy O i I A,  wzięli udział w warsztatach mydlanych.     

Dzieci mogły popuścić wodze fantazji, by stworzyć swoje własne mydło, jedyne w swoim rodzaju. Była to dla wszystkich niesamowita atrakcja. Dzieci wykonały niepowtarzalne, naturalne mydła glicerynowe o bajecznych kształtach, kolorach i zapachach. Wtapiały w nie rozmaite koraliki, muszle, brokaty, drobne formy mydlane: serduszka, słoniki, gwiazdki, misie, ślimaczki.

Każde dziecko zabrało ze sobą do domu mydełko zapakowane jak prezent z kokardką. Była to wspaniała zabawa twórcza, rozwijająca kreatywność oraz zdolności manualne.
PRZJDŹ DO GALERII
23-02-2013 - Przygodę ze szkołą czas zacząć!

Dzień otwarty ośmielił wielu małych tropicieli do zrobienia z Nami pierwszych kroków w Świecie dźwięków i Krainie figur w poszukiwaniu Pomysłów na nudę, Odkrywaniu tajemnic papieru, nauki i piękna otaczającego świata.

Na podróżników i ich rodziców czekali uśmiechnięci i życzliwi przewodnicy, dzięki, którym ten odległy SZKOLNY LĄD stał się bliski i przyjazny.

A dla wielu małych tropicieli, od września, stanie się drugim domem na wiele lat… Ahoj przygodo!!!
PRZJDŹ DO GALERII