home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Kronika szkolna /

Rok szkolny 2014/2015 - Lipiec

12-07-2014 - Kolonia szkolna

KOLONIA  1- 12.07.2014 R.

 

     Wyjazd do Łeby obfitował w moc wrażeń i szereg atrakcji. Poszerzyliśmy swoją wiedzę krajoznawczą dzięki wycieczce do Trójmiasta. Możemy pochwalić się swoją wiedzą na temat Westerplatte, ponieważ poznaliśmy dokładnie historię bohaterskiej obrony tego miejsca.

     Niesamowitym przeżyciem była podróż do świata dinozaurów. Wyszliśmy cali i zdrowi z Domu Strachu. Nie obyło się bez łez, ale pocieszeniem był występ u boku prawdziwych piratów- chrzest piracki, taniec i śpiew.

     W Pawer Parku pierwszy raz mogliśmy unieść się nad ziemią podczas gry w bungee succer i puścić wodze fantazji malując prawdziwe samochody.

     Chwiejnym krokiem, z zawrotami głowy, wróciliśmy do ośrodka po wycieczce do Słowińskiego Parku Narodowego, w którym turlaliśmy się z największych wydm. Droga powrotna statkiem po jeziorze przebiegała w idealnej ciszy, ponieważ każdy miał w zębach pamiątkowe ziarenka piasku.

     Braliśmy udział w zorganizowanych późną nocą zabawach z latarkami. Wielu z nas musiało walczyć z przejmującym strachem.

     Na terenie ośrodka świetnie się bawiliśmy podczas konkursu karaoke podjadając smakowite, pieczone kiełbaski. Zbędne kalorie mogliśmy spalić biorąc udział w rozgrywkach sportowych.

     Przywieźliśmy do domów masę uśmiechu, wspomnień i słońca. Z utęsknieniem czekamy na kolejne wakacje i zapisy na kolonię.

PRZJDŹ DO GALERII