home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Kronika szkolna /

Rok szkolny 2018/2019 - styczeń

20-01-2019 - Koncert dla Mai

20 stycznia 2019 r. o godzinie 16.00 zapraszamy na Koncert dla Mai, który odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie. Koncert charytatywny ma na celu zbiórkę pieniędzy dla Mai Wójcik na diagnostykę oraz operację w klinice Shön Klinik Vogtareuth w Niemczech. Patronat nad imprezą charytatywną objęło Radio Szczecin. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie Progressum. 

Więcej informacji pod linkiem:
https://www.siepomaga.pl/maja-wojcik
Link do wydarzenia na Facebook'u:

https://www.facebook.com/events/281516859175770/ 

Podczas koncertu wystąpią absolwenci i uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Rodziny w Szczecinie oraz goście specjalni: 

EWELINA POZNER I ZWIERZAK

4 INT

FRIDAY BLUES

STAN GER.

Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja charytatywna.

Wejściówki na koncert będą sprzedawane w formie cegiełek w cenie 25 zł, 50 zł, 75 zł lub 100 zł

Zapraszamy serdecznie!
Organizatorzy

09-01-2019 - Zerówka w Filharmonii

W środę 9 stycznia zerówka odwiedziła Filharmonię. Wzięliśmy udział w koncercie kameralnym z serii „DoNuta taktuje na raz” poświęconego instrumentom smyczkowym. Wszyscy doskonale się bawili, zwłaszcza że dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta w Filharmonii.

PRZJDŹ DO GALERII
05-01-2019 - Wojewódzki Konkurs Pierwszej Pomocy i Przepisów Ruchu Drogowego

W sobotę, 5 stycznia, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Pierwszej Pomocy i Przepisów Ruchu Drogowego, który był jednocześnie II etapem eliminacji miejskich XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK. Zawody odbyły się w auli Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (i pod jego patronatem).

Uczniowie KSP zapisali już piękne karty w historii OMTTK, bardzo cenimy ten konkurs i dlatego nadal startujemy. W bieżącej edycji drużynę tworzą: Basia i Luiza z klasy V a oraz Maciek N. z klasy V b.

Nowym zawodnikom życzymy, aby start w turnieju stał się pożyteczną, a jednocześnie fascynującą przygodą.

opiekun drużyny, U. Kolada

PRZJDŹ DO GALERII