Home  I  KONTAKT
Do góry

WYNIKI SPRAWDZIANÓW SZÓSTOKLASISTY

ROK SZKOLNY

KSP

SZCZECIN

POLSKA

 

CZĘŚĆ I

J.POLSKI

MATEMATYKA

 


CZĘŚĆ II

J.ANGIELSKI

 

CZĘŚĆ I

J.POLSKI

MATEMATYKA

 


CZĘŚĆ II

J.ANGIELSKI

 

CZĘŚĆ I

J.POLSKI

MATEMATYKA

 


CZĘŚĆ II

J.ANGIELSKI

2015/2016

86,22%

88,75%

65,29%

77,21%

63%

71%

2014/2015

87,25%

96,35%

70,54%

82,62%

67%

78%




ROK SZKOLNY
NASZA SZKOŁA
WOJEWÓDZTWO
 KRAJ
STANIN
2013/2014 33,32/40 p. 24,92 p. 25,82 p. 9 NAJWYŻSZY
2012/2013 33,97/40 p. 22.98 p. 24,03 p. 9 NAJWYŻSZY
2011/2012
33,22/40 p. 
21,92 p.
22,75 p.
9 NAJWYŻSZY
2010/2011 29,1/40 p.
24,88 p.
25,27 p.
9 NAJWYŻSZY
2009/2010 31,3/40 p.
24,06 p.
24,56 p.
BARDZO WYSOKI

Rok szkolny 2016/2017


KONKURSY ORGANIZOWANE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Żygis Emilia  klasa VI – laureat

 

KONKURS MATEMATYCZNY

 

Michał Dębniak klasa VI – laureat

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

Michał Dębniak  klasa VI – laureat

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Emilia Żygis  klasa VI – finalista

 

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ V LO W SZCZECINIE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

KONKURS MATFAN

              

Michał Dębniak  klasa VI – MIESJCE I - laureat

Andrzej Dębniak   klasa VI – MIESJCE VII - finalista

 

PRZYRODNIK


Michał Milewski  klasa IV – MIESJCE I - laureat

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO SPADE ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE DLA KLAS VI POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Emilia Żygis  klasa VI – MIESJCE VI - laureat

Aleksandra Lubkowska  klasa VI – MIESJCE VII - laureat

Michał Dębniak klasa VI – MIESJCE X - laureat

 

 KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ XIII LO W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

VIII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Emilia Żygis  klasa VI – laureat

Michał Dębniak klasa VI – finalista

 

XVII KONKURS MATEMATYCZNY


Michał Dębniak  klasa VI – laureat

 

XVI KONKURS HUMANISTYCZNY

 

Aleksandra Lubkowska klasa VI – finalista

 

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE DLA UCZNIÓW KLAS VI POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

KONKURS HUMANISTYCZNY

 

Aleksandra Lubkowska klasa VI  -  MIEJSCE IV – laureat

 

KONKURS MATEMATYCZNY

 

Michał Dębniak  klasa VI  - MIEJSCE III – laureat

 

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2017

 

Michał Dębniak  klasa VI – laureat

Michał Jarecki   klasa IV  – bardzo dobry

Jędrzej Dworak klasa V a – bardzo dobry

 

Maria Jendrzejczak  klasa II b – wyróżnienie

Aleksandra Kuciak  klasa IIIa – wyróżnienie

Ksawery Grzechulski  klasa V b – wyróżnienie

Dąbrówka Kubaj  klasa V a – wyróżnienie

Andrzej Dębniak  klasa VI– wyróżnienie

Kornelia Madeła  klasa VI– wyróżnienie

Tomasz Kujawa   klasa VI – wyróżnienie

 

KONKURS LOGICZNE MYŚLENIE- POZIOM 2

 

Michał Dębniak klasa VI – laureat, nagroda książkowa

Kornelia Madeła  klasaVI – laureat, nagroda książkowa

Ksawery Grzechulski klasa V b – laureat, nagroda książkowa

Aleksandra Lubkowska klasa VI – laureat

Tomasz Kujawa klasa VI– laureat

Michał Jarecki  klasa IV  – laureat

Andrzej Dębniak  klasa VI – wyróżnienie

Emilia Żygis  klasa VI – wyróżnienie

 

KONKURS ZUCH EDYCJA SEMESTRALNA 2017

 

Hanna Feledyk  klasa II b – laureat

Julia Kostrzewa klasa II b – laureat

Natalia Adamska  klasa II b – laureat

Tymoteusz Kujawa  klasa II b – laureat

Paul Jakub Brandenburg klasa II b – laureat

 

Zofia Hoły  klasa III b – laureat

Hanna Posadzy klasa III b – laureat

Aleksandra Kuciak klasa III a – laureat

 

KONKURS ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

EDYCJA SEMESTRALNA 2017

 

Dariusz Chańko  klasa 1 – laureat

 

Julia Kostrzewa klasa II b – laureat

Hanna Feledyk klasa II b – laureat

Marianna Szpatowicz  klasa II b – laureat

Barbara Cerkowniak klasa II b – laureat

 

Maciej Nowy   klasa III b – laureat

Maria Kogut       klasa III b – laureat

Aleksandra Kuciak  klasa III a – laureat

 

X EDYCJA KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK 2017

 

Helena Lenczewska  klasa I – nagroda główna

Oktawian Grzechulski  klasa I  – wyróżnienie

Zofia Szumska   klasa I  –  wyróżnienie

Joanna Tamborska  klasa I  – wyróżnienie

 

Paul Jakub Branderburg klasa II b – nagroda główna

 Hanna  Oleńczuk  klasa II b – nagroda

Marianna Szpatowicz  klasa II b – nagroda

Julia Kostrzewa  klasa II b –– wyróżnienie

Barbara Cerkowniak  klasa II b –– wyróżnienie

Natalia Adamska klasa II b –– wyróżnienie

Hanna Olszewska klasa II b –– wyróżnienie

Błażej Kiernożycki  klasa II b –– wyróżnienie

 

Kornelia Madeła klasa VI – nagroda główna

Andrzej Dębniak klasa VI - wyróżnienie

Agnieszka Jaskuła  klasa VI - wyróżnienie

Aleksandra Lubkowska klasa VI - wyróżnienie

 

KONKURS GALILEO - MATEMATYKA

 

Michał Dębniak  klasa VI – laureat, nagroda książkowa

Jędrzej Dworak klasa V a – laureat, nagroda książkowa

Michał Jarecki   klasa IV – laureat, nagroda książkowa

 

Andrzej Dębniak  klasa VI – laureat

Kornelia Madeła  klasa VI – laureat

Ksawery Grzechulski klasa Vb – laureat

 

Tomasz Kujawa klasa VI – wyróżnienie

Gabriel Wilczyński klasa IV – wyróżnienie

 

KONKURS GALILEO – JĘZYK ANGIELSKI

 

Emilia Żygis  klasa VI– wyróżnienie

Stanisław Piotrowski klasa VI – wyróżnienie

Aleksandra Lubkowska klasa VI – wyróżnienie

Michał Dębniak klasa IV – wyróżnienie

Michał Błaszkiewicz klasa IV – wyróżnienie

 

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


Emilia Żygis klasa VI – finalista

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


Emilia Żygis klasa VI – laureat

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


Michał Dębniak klasa VI – laureat

 

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


Michał Dębniak klasa VI – laureat

 

XVII KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE


Michał Dębniak klasa VI – laureat

 

XVI KONKURS HUMANISTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE


Aleksandra Lubkowska klasa VI - finalista

 

VIII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE


Emilia Żygis klasa VI – laureat

Andrzej Dębniak klasa VI - finalista

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH  -  JĘZYK NIEMIECKI

 

Hanna Tur  klasa IV - I miejsce

Karolina Paszkiewicz  klasa IV - II miejsce

Michał Jasiński    klasa IV - II miejsce

Nicole McDaniel  klasa IV - III miejsce

 

Dąbrówka Kubaj  klasa V a - I miejsce

Natalia Kowalska  klasa V b  - II miejsce

Zofia Gołębiowska  klasa V b - III miejsce

 

Emilia Żygis  klasa VI - I miejsce

Michał Dębniak  klasa VI - II miejsce

Aleksandra Lubkowska  klasa VI - III miejsce

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH  -  JĘZYK ANGIELSKI

 

Michał Milewski  klasa IV - I miejsce

Hanna Tur  klasa IV - II miejsce

Karolina Karkota  klasa IV - III miejsce

 

Zofia Gołębiowska  klasa V  b - I miejsce

Dąbrówka Kubaj  klasa V a - II miejsce

Łukasz Gołąb  klasa V a - II miejsce

Kaja Żebiełowicz  klasa V b - III miejsce

 

Emilia Żygis  klasa VI - I miejsce

Michał Dębniak  klasa VI - II miejsce

Stanisław Piotrowski  klasa VI - III miejsce

Antoni Janiak  klasa VI - III miejsce

  

XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Klasy III:

Aleksandra Kuciak klasa III a - wynik dobry

Hanna Posadzy  klasa III b  - wynik dobry

Klasy IV:

Michał Jarecki   klasa IV - wynik bardzo dobry

Nikodem Juchnik-Juchnicki klasa IV - wynik dobry

Karolina Paszkiewicz klasa IV  - wynik dobry

Hanna Tur klasa IV - wynik dobry

Klasy V:

Dąbrówka Kubaj  klasa V a  -  wynik bardzo dobry

Klasy VI:

Weronika Kadłubowska   klasa VI - wynik bardzo dobry

Zuzanna Burchard  klasa VI - wynik bardzo dobry

Michał Dębniak  klasa VI - wynik bardzo dobry

Andrzej Dębniak  klasa VI - wynik bardzo dobry

Kornelia Madeła  klasa VI - wynik dobry

Aleksandra Lubkowska klasa VI - wynik dobry


XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

 

Natalia Adamska   klasa II b   -    wynik bardzo dobry

Julia Kostrzewa   klasa II b - wynik bardzo dobry

Błażej Kiernożycki   klasa II b  - wynik bardzo dobry

Hanna Oleńczuk   klasa II b - wynik bardzo dobry

Hanna Olszewska   klasa II b - wynik bardzo dobry

Hanna Posadzy   klasa III b - wynik bardzo dobry

 

KONKURS „WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH”

 

I kategoria wiekowa:

 

Dariusz Chańko klasa I - I miejsce

Olga Policzkiewicz  klasa I - III miejsce

Helena Lenczewska  klasa I - III miejsce

Oktawian Grzechulski  klasa I - III miejsce

Sonia Tatarek    klasa I - III miejsce

Stanisław Bylewski  klasa I - III miejsce

 

II kategoria wiekowa:

 

Natalia Adamska  klasa II b - I miejsce

Wiktoria Pacholik  klasa II a - I miejsce

Amelia  Dolecka  klasa II b - II miejsce

Hanna Feledyk  klasa II b - II miejsce

Stanisław Igras  klasa II a - II miejsce

Julia Kostrzewa klasa II b - II miejsce

Melania Stachnik  klasa II b- II miejsce

Zofia Hoły  klasa III b - II miejsce

Barbara Tamborska  klasa III a - II miejsce

Błażej Kiernożycki   klasa II b - II miejsce

Aleksander Czechowski   klasa II a - II miejsce

Antoni Wereszczyński   klasa III a - II miejsce

Hanna   Posadzy  klasa III b - II miejsce

Maria Jendrzejczak klasa II b - II miejsce

Marianna Szpatowicz  klasa II b - II miejsce

Aleksandra Tkaczuk  klasa II b - III miejsce

Emilia Crasto  klasa II a  - III miejsce

Jan Tarnowski  klasa II a - III miejsce

Luiza Madeła  klasa III a - III miejsce

Nikola Kuleszo  klasa III b - III miejsce

Kamila Staniul   klasa III b - wyróżnienie

Maria Kogut  klasa III b  - wyróżnienie

Pola Kankowska  klasa III b - wyróżnienie

Jan Pasternak  klasa III b - wyróżnienie

 


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z PRZYRODY

 

Michał Milewski              klasa IV - III miejsce - laureat

Ksawery Grzechulski     klasa V b - VIII miejsce - laureat

Zofia Gołębiowska         klasa V b - XI miejsce - wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUS

SESJA JESIENNA - MATEMATYKA

 

Michał Jarecki   klasa IV  - laureat

Michał Dębniak klasa VI   - laureat


XVIII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

 

Zespół: Natalia Adamska, Julia Bęćkowska, Jakub Brandenburg, Barbara Cerkowniak, Julia Kostrzewa, Hanna Oleńczuk, Melania Stachnik i Marianna Szpatowicz – klasa IIb – II miejsce (zespoły klasy I-III)

Emilia Żygis – klasa VI – II miejsce (soliści klasy IV-VI)

Nagroda specjalna Szczecińskiego Kuratora Oświaty – Emilia Żygis kl. VI

 

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA”

 

Hanna Posadzy - klasa IIIb - laureat

 

 

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA DLA KLAS I- III:

 

Miejsce I:

Aleksandra Kuciak - klasa III a

Miejsce II:

Klara Pałczak - klasa III a

Oktawian Grzechulski - klasa I

Hanna Olszewska - klasa II b

Miejsce III:

Melania Stachnik - klasa II b

Natalia Adamska - klasa II b

 

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA DLA KLAS IV - VI:

 

Grand Prix:

Emilia Żygis - klasa VI

Miejsce I:

Sara Rać - klasa V b

Małgorzata Pałczak - klasa V b

Miejsce II:

Marta Wereszczyńska - klasa IV

Dominika Crasto - klasa V a

Marta Tuziak, klasa V b

Michał Błaszkiewicz - klasa VI

Miejsce III:

Dąbrówka Kubaj - klasa V a

Jędrzej Dworak - klasa V a

Ksawery Grzechulski - klasa V b

 

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS III - VI

 

Miejsce I:

Karolina Karkota - klasa IV

Miejsce II:

Zofia Gołębiowska - klasa V b

Wiktor Kędzior - klasa IV

 

Rok szkolny 2015/2016


NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

 

Aleksandra Lubkowska kl. V

Emilia Żygis kl. V

Paweł  Kowalski kl. VI

Jagoda Pasternak kl. VI

Jakub Szewczyk kl. VI

Weronika Żygis kl. VI


ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE XLIV OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO 

 

Jaskuła Agnieszka - klasa V - I miejsce

Lubkowska Aleksandra - klasa V - I miejsce

Madeła Kornelia - klasa V - I miejsce

 

XVI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

KLASYFIKACJA GRUPOWA

 

Żygis Emilia - klasa V - II miejsce

Lubkowska Aleksandra - klasa V - II miejsce

Grzesik Amelia - klasa V - II miejsce


VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a  -  II miejsce

 

VII MIĘDZYSZKONY KONKURS PRZYRODNICZY - KLASYFIKACJA GRUPOWA

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a -  II miejsce

Lubkowska Aleksandra - klasa V  -  II miejsce

Budzyński Maciej  -  klasa VI b -  II miejsce

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY UFOMATYK 2016

 

Hanna Oleńczuk  - klasa I b  -  I miejsce

 

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY BAKAŁAMARZ 2016

 

 

Wiercińska Julia  -  klasa III -  I miejsce


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY GALILEO 2016

 

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - laureat

Dębniak Andrzej - klasa V - laureat

Dębniak Michał - klasa V - laureat

Szewczyk Jakub - klasa VI a- laureat

Kowalski Paweł - klasa VI b - laureat

Dworak Jędrzej - klasa IV a - wyróżnienie

Kujawa Tomasz - klasa V - wyróżnienie

Żygis Weronika - klasa VI a - wyróżnienie

Krawczak Anna - klasa VI b - wyróżnienie

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - wyróżnienie

Pasternak Jagoda - klasa VI a - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY GALILEO 2016

 

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA 2016

 

 POZIOM I

 

Jarecki Michał - klasa III - wyróżnienie

 

POZIOM II

 

Dębniak Michał - klasa V - laureat

Kaczorowska Weronika - klasa VI b - laureat

Krawczak Anna - klasa VI b - laureat

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - laureat

Pasternak Jagoda - klasa VI a - laureat

Szewczyk Jakub - klasa VI a - laureat

Lubkowska Aleksandra - klasa V - laureat

Piwko Michał - klasa VI a - laureat

Dworak Jędrzej - klasa VI a - laureat

Kowalski Paweł - klasa VI b - laureat

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - laureat

Kujawa Tomasz - klasa V a - laureat

Dębniak Andrzej - klasa V - wyróżnienie

Żygis Weronika - klasa VI a - wyróżnienie

Łyczek Zuzanna - klasa VI b - wyróżnienie

Stortz Mikołaj - klasa VI a - wyróżnienie

Żygis Emilia - klasa V - wyróżnienie

 

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 

Dębniak Michał - klasa V - bardzo dobry

Pasternak Jagoda - klasa VI a - bardzo dobry

Jarecki Michał - klasa III - wyróżnienie

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - wyróżnienie

Dworak Jędrzej - klasa IV a - wyróżnienie

Dębniak Andrzej - klasa V - wyróżnienie

Żygis Weronika - klasa VI a - wyróżnienie

Szewczyk Jakub - klasa VI a - wyróżnienie

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - wyróżnienie

Kowalski Paweł - klasa VI b - wyróżnienie

Krawczak Anna - klasa VI b - wyróżnienie

Sulikowska Maria - klasa VI a - wyróżnienie

 

KONKURS ZUCH 2016 – JĘZYK ANGIELSKI

 

Stachnik Melania - klasa I b - laureat

Adamska Natalia - klasa I b - laureat

Kujawa Tymoteusz - klasa I b - laureat

Bilewicz Piotr - klasa I b - laureat

Krukiel Adam - klasa I b - laureat

Oleńczuk Hanna - klasa I b - laureat

 

KONKURS ZUCH 2016

 

Oleńczuk Hanna - klasa I b - laureat

Stachnik Melania - klasa I b - laureat

Brandenburg Jakub - klasa I b - laureat

Szpatowicz Marianna - klasa I b - laureat

Adamska Natalia - klasa I b - laureat

Bęćkowska Julia - klasa I b - laureat

Kujawa Tymoteusz - klasa I b - laureat

Cerkowniak Barbara - klasa I b - laureat


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI - OLIMPUS SESJA ZIMOWA

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - 1. Miejsce

Żygis Weronika - klasa VI a - laureat

Pasternak Jagoda - klasa VI a - laureat

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - laureat

Krawczak Anna - klasa VI b - laureat

Piwko Michał - klasa VI a - laureat

Dębniak Michał - klasa V - laureat

 

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - laureat


XV KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - laureat

 

VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika - klasa VI a - laureat

 

VIII KONKURS HISTORYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Budzyński Maciej - klasa VI a - finalista

 

VXI KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - laureat

Pasternak Jagoda - klasa VI a - finalista

Piwko Michał - klasa VI a - finalista

 

Żygis Weronika - klasa VI a - finalista


KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika – klasa 6 a – finalista

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika – klasa 6 a – laureat

Żygis Emilia – klasa 5 – laureat

Smoleń Tomasz – klasa 6 a - laureat

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika – klasa 6 a – laureat

Dębniak Michał – klasa 5 – finalista

Żygis Emilia – klasa 5 – finalista

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Kowalski Paweł – klasa 6 b – finalista

 

Lubkowska Aleksandra – klasa 5 - finalista  


KONKURS HUMANISTYCZNY – GIMNAZJUM KATOLICKIE

 

Szewczyk Jakub – klasa 6 a – II miejsce – laureat

 

KONKURS MATEMATYCZNY – GIMNAZJUM KATOLICKIE

 

Szewczyk Jakub – klasa 6 a – III miejsce – laureat

Żygis Weronika – klasa 6 a – IV miejsce – laureat

 Pasternak Jagoda – klasa 6 a – X miejsce – laureat

 

SPADE – KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Żygis Weronika – klasa 6a – VI miejsce – laureat

 

ALFIK MATEMATYCZNY

 

Jarecki Michał – klasa 3 – bardzo dobry wynik

Grzechulski Ksawery – klasa 4 b – bardzo dobry wynik

Dębniak Michał – klasa 5 – bardzo dobry wynik

Dębniak Andrzej – klasa 5 – bardzo dobry wynik

Żygis Weronika – klasa 6 a – bardzo dobry wynik

Pasternak Jagoda – klasa 6 a – bardzo dobry wynik

 

ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Dworak Jędrzej – klasa 4 a – laureat

Jarecki Michał – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Kubaj Dąbrówka – klasa 4 a - bardzo dobry wynik

Pałczak Małgorzata – klasa 4 b - bardzo dobry wynik

Kieczka Amelia – klasa 4 b - bardzo dobry wynik

Gołębiowska Zofia – klasa 4 b - bardzo dobry wynik

Lachowicz Bartłomiej – klasa 4b- dobry wynik

Kowalski Paweł – klasa 6b - dobry wynik


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUS Z MATEMATYKI

 

Dębniak Andrzej - klasa 5 - laureat

Dębniak Michał -  klasa 5 - laureat

Grzechulski Ksawery - klasa 4b - laureat

Lubkowska Aleksandra - klasa 5 - laureat

Pasternak Jagoda - klasa 6a - laureat

Robaczyńska Joanna - klasa 6b – laureat



XVII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

 

Emilia Żygis – klasa 5 – II miejsce (soliści)

Natalia Adamska i Melania Stachnik – klasa 1b – III miejsce (zespoły)

Emilia i Weronika Żygis – klasa 5 i 6a – III miejsce (zespoły)

Zespół: Emilia Jodko, Zofia Gołębiowska, Aleksandra Lubkowska, Hanna Nowicka, Natalia Kowalska, Małgorzata Pałczak, Agnieszka Wąs i Emilia Żygis – wyróżnienie

 

KONKURS NA NAJBARDZIEJ AKTYWNE W WOJEWÓDZTWIE SZKOLNE KOŁO TURYSTYCZNE ORGANIZOWANY PRZEZ PTTK

 

II miejsce w kategorii szkół podstawowych

 

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  „POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA”

 

Posadzy Hanna -  klasa II B - laureat

Juchnik - Juchnicki Nikodem -  klasa III - laureat


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Dębniak Michał – klasa 5 – laureat

Żygis Emilia – klasa 5 – laureat

Dębniak Andrzej – klasa 5 – wyróżnienie

Pasternak Jagoda – klasa 6a – wyróżnienie

Robaczyńska Joanna – klasa 6a – wyróżnienie

Szewczyk Jakub – klasa 6a – wyróżnienie

Żygis Weronika – klasa 6a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

Kubaj Dąbrówka – klasa 4a – laureat

Żygis Emilia – klasa 5 – laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z MATEMATYKI

 

Grzechulski Ksawery – klasa 4b – laureat

Dębniak Michał – klasa 5 – laureat

Dębniak Andrzej – klasa 5 – wyróżnienie

Kowalski Paweł – klasa 6b – wyróżnienie

Żygis Weronika – klasa 6a - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z PRZYRODY

 

Lubkowska Aleksandra – klasa 5 – laureat

Dębniak Andrzej – klasa 5 – wyróżnienie

Dębniak Michał – klasa 5 – wyróżnienie

Grzechulski Ksawery – klasa 4b – wyróżnienie



 

Rok szkolny 2014/2015


NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN


1. Maciej Budzyński kl. V

2. Andrzej Dębniak kl. IV

3. Michał Dębniak kl. IV

4. Ksawery Grzechulski kl. III

5. Maciej Kujawa kl. VI

6. Aleksandra Lubkowska kl. IV

7. Magda Milewska kl. VI

8. Joanna Robaczyńska kl. V

9. Maria Sulikowska kl. V

10. Ewa Sulisz kl. VI

11. Jakub Szewczyk kl. V

12. Emilia Żygis kl. IV

13. Weronika Żygis kl. V

14. Jagoda Pasternak kl. V

15. Bartosz Staroń kl. VI

16. Aleksandra Terebecka kl. VI


OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ALBUS 2015

 

1.     Dębniak Michał – klasa 4 – laureat

2.     Robaczyńska Joanna – klasa 5b – laureat

3.     Szewczyk Jakub- klasa 5a – laureat

4.     Żygis Emilia – klasa 4 – laureat

5.     Żygis Weronika – klasa 5a – laureat

6.     Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – wyróżnienie

7.     Milewska Magda – klasa 6 – wyróżnienie

8.     Smoleń Tomasz – klasa 5a - wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO – ALBUS 2015

 

  1. Smoleń Tomasz – klasa 5a – laureat
  2. Sulisz Ewa – klasa 6 – laureat
  3. Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
  4. Gardocka Aleksandra – klasa 6 – wyróżnienie
  5. Kozłowska Kaja – klasa 6 - wyróżnienie
  6. Żygis Emilia – klasa 4 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – ALBUS 2015

 

  1. Dębniak Michał – klasa 4 – laureat
  2. Dębniak Andrzej – klasa 4 – laureat
  3. Gacparska Aniela – klasa 6 – laureat
  4. Kowalski Paweł – klasa 5b – laureat
  5. Kujawa Maciej – klasa 6 – laureat
  6. Łyczek Zuzanna – klasa 5b – laureat
  7. Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat
  8. Sulisz Ewa – klasa 6 – laureat
  9. Szewczyk Jakub- klasa 5a – laureat
  10. Terebecka Aleksandra – klasa 6 – laureat
  11. Żygis Weronika – klasa 5a – laureat
  12. Błaszkiewicz Michał – klasa 4 – wyróżnienie
  13. Kujawa Tomasz – klasa 4 – wyróżnienie
  14. Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – wyróżnienie
  15. Mazur Karolina – klasa 6 – wyróżnienie
  16. Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – EDI PANDA

 

Szewczyk Jakub – klasa 5a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – EDI PANDA

 

1.       Dębniak Andrzej – klasa 4 – laureat

2.       Dębniak Michał – klasa 4 - wyróżnienie


43 OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY

 

ELIMINACJE MIEJSKIE W SZCZECINIE

 

drużyna  A. Gardocka, K. Mazur i E. Sulisz (kl. 6)       I miejsce

drużyna  H. Jaskuła, M. Kujawa, B. Staroń (kl. 6)    III miejsce

 

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE W PŁOTACH

 

drużyna  A. Gardocka, K. Mazur i E. Sulisz (kl. 6)    III miejsce

 

drużyna  H. Jaskuła, M. Kujawa, B. Staroń (kl. 6)    V miejsce


MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

 

1. Dębniak Michał – klasa 4 – laureat

2. Grzechulski Ksawery – klasa 3b – wynik bardzo dobry

3. Staroń Bartosz – klasa 6 – wynik bardzo dobry

4. Szewczyk Jakub – klasa 5a – wynik bardzo dobry

5. Dębniak Andrzej – klasa 4 – wyróżnienie

6. Jarecki Michał – klasa 2 – wyróżnienie

7. Kowalski Paweł – klasa 5b - wyróżnienie

8. Kujawa Maciej – klasa 6 - wyróżnienie

9. Kujawa Tomasz – klasa 4 – wyróżnienie

10. Madeła Kornelia – klasa 4 – wyróżnienie

11.  Paszkiewicz Karolina – klasa 2 – wyróżnienie

12. Sulisz Ewa – klasa 6 – wyróżnienie

13. Sulikowska Maria – klasa 6 – wyróżnienie

14. Terebecka Aleksandra – klasa 6 - wyróżnienie

15. Wereszczyńska Marta – klasa 2 – wyróżnienie

16. Żygis Weronika – klasa 5a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH dla uczniów klas I-III

 

1. Zakrzewska Weronika – klasa 3b – laureat

2. Grzechulski Ksawery – klasa 3b – laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – LOGICZNE MYŚLENIE

 

1. Grzechulski Ksawery – klasa 3b – laureat

2. Pasternak Jagoda – klasa 5a – laureat

3. Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat

4. Szewczyk Jakub – klasa 5b – laureat

5. Terebecka Aleksandra – klasa 6 – laureat

6. Żygis Weronika – klasa 5a – laureat

7. Dworak Jędrzej – klasa 3a – wyróżnienie

8. Kaczorowska Weronika – klasa 5b – wyróżnienie

9. Krawczak Anna – klasa 5b – wyróżnienie

10. Kujawa Maciej – klasa 6 – wyróżnienie

11. Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wyróżnienie

12. Żygis Emilia – klasa 4 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GALILEO

 

1. Żygis Weronika – klasa 5a – laureat

2. Budzyński Maciej – klasa 5b – laureat

3. Dębniak Michał – klasa 4 – laureat

4. Dębniak Andrzej – klasa 4 – laureat

5. Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat

6. Milewska Magda- klasa 6 – laureat

7. Smoleń Tomasz – klasa 5a – laureat

8. Sulisz Ewa – klasa 5b – laureat

9. Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat

10. Żygis Emilia – klasa 4 – laureat

11. Dąbrowska Amelia – klasa 5a – wyróżnienie

12. Mazur Karolina – klasa 6 – wyróżnienie

13. Patryn Joanna – klasa 6 – wyróżnienie

14. Robaczyńska Joanna – klasa 5b – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – GALILEO

 

1. Dębniak Michał – klasa 4 – laureat

2. Kujawa Maciej – klasa 6 – laureat

3. Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat

4. Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat

5. Terebecka Aleksandra – klasa 6 – laureat

6. Żygis Weronika – klasa 5a – laureat

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS Z PRZYRODY – GALILEO


1. Budzyński Maciej – klasa 5b – laureat

2. Dębniak Michał – klasa 4 – laureat

3. Krawczak Anna – klasa 5b – laureat

4. Kuleszo Vanessa – klasa 4 – laureat

5. Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat

6. Pasternak Jagoda – klasa 5a – laureat

7. Robaczyńska Joanna – klasa 5b – laureat

8. Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat

9. Sulisz Ewa – klasa 6 – laureat

10. Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat

11. Wysługocki Stanisław – klasa 4 – laureat

12.Białek Dominika – klasa 4 – wyróżnienie

13. Dąbrowska Amelia – klasa 5a - wyróżnienie

14. Dębniak Andrzej – klasa 4 – wyróżnienie

15.Gacparska Aniela – klasa 6 – wyróżnienie

16. Hilicka Ewa – klasa 5a – wyróżnienie

17. Kujawa Maciej – klasa 6 – wyróżnienie

18. Kujawa Tomasz – klasa 4 – wyróżnienie

19. Łyczek Zuzanna – klasa 5b – wyróżnienie

20. Mazur Karolina – klasa 6 – wyróżnienie

21. Milewska Magda – klasa 6 – wyróżnienie

22. Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wyróżnienie

23. Ośko Mariola – klasa 5a – wyróżnienie

24. Sulikowska Maria – klasa 5a – wyróznienie


 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA  – OLIMPUSEK 

1.     Grzechulski Ksawery – klasa 3b – laureat

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z HISTORII – OLIMPUS SESJA WIOSENNA

1.     Budzyński Maciej – klasa 5b – laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY OMNIBUS 2015

1.     Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – wynik bardzo dobry

2.     Żygis Emilia – klasa 4 – wynik bardzo dobry

3.     Szewczyk Jakub – klasa 5a – wynik bardzo dobry

4.     Milewska Magda – klasa 6 – wynik bardzo dobry

5.     Młokosiewicz Agnieszka – klasa 6 – wynik bardzo dobry

6.     Kuleszo Vanessa – klasa 4 – wynik dobry

7.     Smoleń Tomasz – klasa 5a – wynik dobry

8.     Bednarska Natalia – klasa 5a – wynik dobry

9.     Pożarycka Zuzanna – klasa 5a – wynik dobry

10. Robaczyńska Joanna – klasa 5b – wynik dobry

11. Jaskuła Hanna – klasa 6 – wynik dobry

12. Kozłowska Kaja – klasa 6 – wynik dobry

13. Gacparska Aniela – klasa 6 – wynik dobry

14. Kujawa Maciej – klasa 6 – wynik dobry

15. Staroń Bartosz – klasa 6 – wynik dobry


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY ALFIK MATEMATYCZNY 2014

1.     Staroń Bartosz – klasa 6 – bardzo dobry wynik

2.     Szewczyk Jakub – klasa 5a – bardzo dobry wynik

3.     Jarecki Michał – klasa 2 – dobry wynik

4.     Grzechulski Ksawery – klasa 3b- dobry wynik

5.     Terebecka Aleksandra – klasa 6 – dobry wynik

6.     Żygis Weronika – klasa 5a – dobry wynik


XV FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

1. Emilia Żygis - kl. 4 - I miejsce 


XV EDYCJA KONKURSU Z EDUKACJI REGIONALNEJ „MOJA MAŁA OJCZYZNA. MOJA MIEJSCOWOŚĆ, MÓJ REGION” ORGANIZOWANEGO PRZEZ MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE I ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI


1. Hanna Jaskuła - kl. 6 finalista

2. Karolina Mazur - kl. 6 finalista


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS SESJA ZIMOWA


1. Robaczyńska Joanna – klasa 5b – laureat

2. Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI OLIMPUS SESJA ZIMOWA


1. Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat

2. Staroń Bartosz – klasa 6 - laureat

3. Szewczyk Jakub – klasa 5a – laureat


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z PRZYRODY OLIMPUS SESJA ZIMOWA


1. Lubkowska Aleksandra – klasa 4 – laureat

2. Pasternak Jagoda – klasa 5a – laureat

3. Sulikowska Maria – klasa 5a – laureat


XIV KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Sulisz Ewa – klasa 6 – finalista


XV KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Staroń Bartosz – klasa 6 – laureat

2. Sulisz Ewa – klasa 6 – finalista

3. Żygis Weronika – klasa 5a – finalista


VII KONKURS HISTORYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Mazur Karolina – klasa 6 – finalista


VI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Milewska Magda – klasa 6 – finalista


III KONKURS PRZYRODNICZY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

W SZCZECINIE


1. Staroń Bartosz – klasa 6 – finalista


KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATYW SZCZECINIE


1. Staroń Bartosz – klasa 6 – finalista

2. Żygis Weronika – klasa 5a – finalista


KONKURS HUMANISTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS VI ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Gacparska Aniela


Rok szkolny 2011/2012

 

NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN W TYM ROKU OTRZYMALI:


1. Juzwa Julia

2. Kujawa Jakub

3. Lenkiewicz Franciszek

4. Pęski Jan

5. Staniewski Michał

6. Staroń Bartosz

7. Staroń Kacper

8. Suwaj Jakub

9. Szczygielski Jan

10. Szmeterowicz Marcel

11. Szymański Maks

12. Zawadzki Piotr



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY „PANDA”


1. Ciechanowicz Andrzej – klasa 4 – wyróżnienie

2. Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

3. Sulikowski Michał – klasa 4 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ALBUS”


1. Ciechanowicz Andrzej – klasa 4- laureat

2. Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – laureat

3. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – laureat

4. Szczygielski Jan – klasa 5a – laureat

5. Szymański Maks – klasa 4 – laureat

6. Buluk Aleksander – klasa 4 – wyróżnienie

7. Dębniak Anna- klasa 5a – wyróżnienie

8. Dębski Radosław – klasa 6 – wyróżnienie

9. Kaczmarczyk Zuzanna- klasa 5a – wyróżnienie

10. Michnik Malwina – klasa 5b – wyróżnienie

11. Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

12. Staniewski Michał – klasa 4 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI „ALBUS”


1. Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – laureat

2. Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat

3. Kurys Jacek – klasa 5b – laureat

4. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 - laureat

5. Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

6. Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

7. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – laureat

8. Szymański Maks – klasa 4 – laureat

9. Wiertelak Jakub- klasa 5a – laureat

10. Zawadzki Piotr – klasa 5a – laureat

11. Pęski Jan – klasa 6 – laureat

12. Kunert Sara- klasa 4 – wyróżnienie

13. Lubkowski Michał – klasa 5b – wyróżnienie

14. Michałowski Marek – klasa 5a – wyróżnienie



XL OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY


1. Kujawa Jakub- klasa 6 – I miejsce

2. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – I miejsce

3. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – I miejsce



MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2012”


1. Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

2. Juzwa Julia – klasa 6 - wyróżnienie

3. Kujawa Jakub – klasa 6 – wyróżnienie

4. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wyróżnienie

5. Lubkowski Michał – klasa 5b – wyróżnienie

6. Małysza Jakub – klasa 2b – wyróżnienie

7. Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

8. Staroń Bartosz – klasa 3 – wyróżnienie

9. Staroń Kacper – klasa 6 – wyróżnienie

10. Sulikowska Maria – klasa 2a – wyróżnienie

11. Suwaj Jakub – klasa 5b – wyróżnienie

12. Szczygielski Jan – klasa 5a – wyróżnienie

13. Szewczyk Jakub – klasa 2a – wyróżnienie

14. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wyróżnienie

15. Szymański Maks – klasa 4 – wyróżnienie

16. Zawadzki Piotr – klasa 5a – wyróżnienie

17. Żygis Weronika – klasa 2a – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI „OLIMPUS”


1.Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat - 4 miejsce



OGÓLNOPOLSKI KONKURS „BIBLIA”


1. Kujawa Jakub – klasa 6 – wyróżnienie

2. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS OMNIBUS 2012


1. Szmeterowicz Marel – klasa 6 – wynik bardzo dobry

2. Szczygielski Jan – klasa 5a – wynik dobry

3. Błaszkiewicz Franciszek – klasa 5a – wynik dobry

4. Staniewski Michał – klasa 4 – wynik dobry

5. Szymański Maks – klasa 4 – wynik dobry



IX MIEJSKI KONKURS „SZCZECIN – WCZORAJ I DZIŚ”


1. Czechowski Maciej – klasa 4 – III miejsce

2. Szymański Konrad – klasa 6 – finalista




MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE


1. Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat

2. Pęski Jan – klasa 6- finalista

3. Staroń Kacper – klasa 6 – finalista



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE


1. Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

2. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – laureat

3. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 - finalista



WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY


1. Kujawa Jakub – klasa 6 - laureat

2. Staroń Kacper – klasa 6 – laureat



WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY Z ELEMENTAMI HISTORII ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY


1. Kujawa Jakub – klasa 6 – finalista

2. Staroń Kacper – klasa 6 – finalista

3. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – finalista



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE W SZCZECINIE


1. Kujawa Jakub- 1 miejsce

2. Staroń Kacper – 2 miejsce



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS VI „SPADE” ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE W SZCZECINIE


1. Lenkiewicz Franciszek – 6 miejsce



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY DLA KLAS VI ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE W SZCZECINIE


1. Staroń Kacper – 3 miejsce


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „MAT”

1. Kujawa Jakub – klasa 6 - laureat

2. Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

3. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wynik bardzo dobry

4. Lubkowski Michał – klasa 5b – wynik bardzo dobry

5. Suwaj Jakub – klasa 5b – wynik bardzo dobry

6. Szczygielski Jan – klasa 5a – wynik bardzo dobry

7. Wiertelak Jakub – klasa 5a – wynik bardzo dobry

8. Zawadzki Piotr – klasa 5a – wynik bardzo dobry

9. Jan Pęski - klasa 6 - wynik bardzo dobry

10. Dębniak Anna – klasa 5a – wynik dobry

11. Skowronek Julia – klasa 5b – wynik dobry

12. Staroń Kacper – klasa 6 – wynik dobry

13. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wynik dobry




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY „PINGWIN 2011”


1. Szymański Maks – klasa 4 – laureat - 1 miejsce

2. Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – laureat – 3 miejsce

3. Sulikowski Michał – klasa 4 – laureat – 3 miejsce

4. Gołos Wiktoria – klasa 4 – laureat – 5 miejsce

5. Staniewski Michał – klasa 4 – laureat – 5 miejsce

6. Kunert Sara – klasa 4 – 9 miejsce

7. Kandyba Aleks – klasa 5b – 10 miejsce

8. Błaszkiewicz Franciszek – klasa 5a – 11 miejsce

9. Kaźmierczak Hanna – klasa 4 – 11 miejsce

10. Wardziński Antoni – klasa 4 – 11 miejsce

11. Wardziński Szymon – klasa 5a – 11 miejsce

12. Wiertelak Jakub – klasa 5a – 11 miejsce

13. Biały Kacper – klasa 5b – 13 miejsce

14. Kulig Jędrzej – klasa 4 – 13 miejsce

15. Pikul Katarzyna – klasa 4 – 13 miejsce

16. Tatarek Karol – klasa 5b – 13 miejsce

17. Wajdziak Marcelina – klasa 4 – 13 miejsce

18. Buluk Aleksander – klasa 4 – 14 miejsce

19. Michnik Malwina – klasa 5b- 15 miejsce

20. Staroń Kacper- klasa 6 – 17 miejsce

21. Świergiel Franciszek – klasa 5b – 17 miejsce

22. Juzwa Jędrzej – klasa 4 – 19 miejsce

23. Kaliszczak Julia – klasa 5b – 19 miejsce

24. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – 19 miejsce



OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK HUMANISTYCZNY 2011”


1. Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

2. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wynik bardzo dobry

3. Kujawa Jakub – klasa 6 – wynik bardzo dobry

4. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wynik bardzo dobry

5. Gacparska Aniela – klasa 3 – wynik dobry

6. Juzwa Julia – klasa 6 – wynik bardzo dobry

7. Kurys Jacek – klasa 5b – wynik dobry

8. Mazur Karolina – klasa 3 – wynik dobry

9. Michałowski Marek – klasa 5a – wynik dobry

10. Pałczak Paulina – klasa 6 – wynik bardzo dobry

11. Pęski Jan – klasa 6 – wynik bardzo dobry

12. Pożarycki Jan – klasa 5a – wynik dobry

13. Staroń Bartosz – klasa 3 – wynik dobry

14. Suwaj Jakub – klasa 5b – wynik dobry

15. Szczygielski Jan – klasa 5a – wynik dobry

16. Szymański Maks – klasa 4 – wynik dobry

17. Zawadzki Piotr – klasa 5a – wynik dobry



OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY


1. Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

2. Kurys Jacek – klasa 5b – laureat

3. Juzwa Julia – klasa 6 – wynik dobry

4. Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – wynik bardzo dobry

5. Kujawa Jakub – klasa 6 – wynik bardzo dobry

6. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wynik bardzo dobry

7. Michałowski Marek – klasa 5a – wynik dobry

8. Pęski Jan – klasa 6 – wynik dobry

9. Staroń Bartosz – klasa 3 – wynik bardzo dobry

10. Staroń Kacper – klasa 6 – wynik bardzo dobry

11. Suwaj Jakub – klasa 5b – wynik bardzo dobry

12. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wynik bardzo dobry



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI „OLIMPUS”


1. Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat

2. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – laureat

3. Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

4. Szymański Maks – klasa 4 – laureat




XIII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

KATEGORIA: ZESPOŁY KLAS I-III

III MIEJSCE

Dąbrowska Amelia – klasa 2a

Gacparska Aniela – klasa 3

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 3

Osko Mariola – klasa 2a

Sawicka Gabriela – klasa 3

Sulisz Ewa – klasa 3

Wasłowicz Julia – klasa 2a


XIII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

KATEGORIA: ZESPOŁY KLAS IV-VI


II MIEJSCE

Błaszkiewicz Franciszek – klasa 5a

Dębniak Anna – klasa 5a

Pałczak Paulina – klasa 6

Wojdyła Agnieszka – klasa 5a

Wysługocka Joanna – klasa 5a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA POLSKIEGO


1. Krupowicz Martyna – klasa 4 – laureat

2. Juzwa Julia – klasa 6 - wyróżnienie

3. Suwaj Jakub – klasa 5b – wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z PRZYRODY


1. Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – laureat

2. Kurys Jacek – klasa 5b – wyróżnienie

3. Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wyróżnienie

4. Pałczak Paulina – klasa 6 – wyróżnienie

5. Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

6. Sikorski Adam – klasa 6 - wyróżnienie

7. Staroń Kacper – klasa 6 – wyróżnienie

8. Zawadzki Piotr – klasa 5a – wyróżnienie


Rok szkolny 2012/2013
NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN:

1. Dębniak Michał kl. 2
2. Kujawa Maciej kl. 4
3. Kurys Jacek kl. 6
4. Lubkowski Michał kl. 6
5. Michałowski Marek kl. 6
6. Milewska Magdalena kl. 4
7. Młokosiewicz Agnieszka kl. 4
8. Proniewicz Dominika kl. 6
9. Skowronek Julia kl. 6
10. Staniewski Michał kl. 5
11. Staroń Bartosz kl. 4
12. Suwaj Jakub kl. 6
13. Szczygielski Jan kl. 6
14. Wiertelak Jakub kl. 6
15. Zawadzki Piotr kl. 6

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ALBUS 2013"

Aleksandra Gardocka - kasa 4 - laureat (1 miejsce)
Magdalena Milewska - klasa 4 - laureat (5 miejsce)
Jan Szczygielski - klasa 6 - laureat (5 miejsce)
Karolina Mazur - klasa 4 - laureat (6 miejsce)
Ewa Sulisz - klasa 4 - laureat (7 miejsce)
Julia Milewska - klasa 6 - laureat (7 miejsce)
Kornelia Goździk - klasa 6 - laureat (9 miejsce)

Joanna Patryn - klasa 4 - wyróżnienie (12 miejsce)
Aniela Gacparska - klasa 4 - wyróżnienie (12 miejsce)
Bartosz Staroń - klasa 4 -
wyróżnienie (13 miejsce)
Michał Staniewski -
klasa 5 - wyróżnienie (13 miejsce)
Maks Szymański -
klasa 5 - wyróżnienie (13 miejsce)
Anna Dębniak -
klasa 6 - wyróżnienie (15 miejsce)


MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2013”

Staniewski Michał – klasa 5 – wynik bardzo dobry
Błaszkiewicz Michał – klasa 2 – wyróżnienie
Dębniak Andrzej – klasa 2 – wyróżnienie
Dębniak Michał – klasa 2 – wyróżnienie
Gronwald Wojciech – klasa 6a – wyróżnienie
Kadłubowski Mikołaj – klasa 5 – wyróżnienie
Kurys Jacek – klasa 6b – wyróżnienie
Lubkowska Aleksandra – klasa 2 – wyróżnienie
Madeła Kornelia – klasa 2 – wyróżnienie
Skowronek Julia – klasa 6b – wyróżnienie
Staroń Bartosz – klasa 4 – wyróżnienie
Suwaj Jakub- klasa 6b – wyróżnienie
Szewczyk Jakub – klasa 3a – wyróżnienie
Szymański Maks- klasa 5 – wyróżnienie
Wiertelak Jakub- klasa 6a - wyróżnienie
Zawadzki Piotr –klasa 6a – wyróżnienie
Żygis Emilia – klasa 2 – wyróżnienie
Żygis Weronika- klasa 3a – wyróżnienie 



KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII
ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

Michałowski Marek – klasa 6 a - finalista
Proniewicz Dominika – klasa 6 a – finalista 



KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY
ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

Kurys Jacek – klasa 6 b - finalista
Staniewski Michał – klasa 5 - finalista
Wiertelak Jakub – klasa 6 a - finalista 



XIII KONKURS MATEMATYCZNY
ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

Kurys Jacek – klasa 6 b – laureat
Staniewski Michał – klasa 5 - laureat
Lubkowski Michał – klasa 6 b – finalista
Skowronek Julia – klasa 6 b – finalista
Suwaj Jakub – klasa 6 b – finalista
Zawadzki Piotr – klasa 6 a – finalista



V KONKURS HISTORYCZNY
ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIEPOD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

Suwaj Jakub – klasa 6 b – finalista




XII KONKURS HUMANISTYCZNY
ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

Zawadzki Piotr – klasa 6 a – laureat




I KONKURS PRZYRODNICZY
ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

Szczygielski Jan – klasa 6 a – laureat
Gronwald Wojciech – klasa 6 a – finalista
Lubkowski Michał – klasa 6 b – finalista
Staniewski Michał – klasa 5 – finalista
Suwaj Jakub – klasa 6 b - finalista




OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS

Gacparska Aniela – klasa 4 – laureat – 4 miejsce
Kujawa Maciej – klasa 4 – laureat – 9 miejsce
Milewska Magda – klasa 4 – laureat – 10 miejsce
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – laureat – 11 miejsce




OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY „ALFIK HUMANISTYCZNY”

Lubkowski Michał – klasa 6 b – bardzo dobry wynik
Staroń Bartosz – klasa 4 – bardzo dobry wynik
Michałowski Marek – klasa 6 b – dobry wynik
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – dobry wynik
Proniewicz Dominika – klasa 6 a – dobry wynik
Skowronek Julia – klasa 6 b – dobry wynik
Zawadzki Piotr – klasa 6 a – dobry wynik




OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „MAT 2013”

Dębniak Michał – klasa 2 – bardzo dobry wynik
Kurys Jacek – klasa 6 b - bardzo dobry wynik
Staniewski Michał – klasa 5 - bardzo dobry wynik
Suwaj Jakub – klasa 6 b - bardzo dobry wynik
Zawadzki Piotr – klasa 6 a - bardzo dobry wynik
Kujawa Maciej – klasa 4 - dobry wynik
Staroń Bartosz – klasa 4 - dobry wynik
Wiertelak Jakub – klasa 6 a - dobry wynik




KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE

Kurys Jacek – klasa 6 b – III miejsce 




ONKURS HUMANISTYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE

Zawadzki Piotr – klasa 6 a – I miejsce




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY „EDI”

Kadłubowski Mikołaj – klasa 5– wyróżnienie




OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALFIK MATEMATYCZNY 2012"

Dębniak Michał – klasa 2 – bardzo dobry wynik
Staniewski Michał – klasa 5 – bardzo dobry wynik
Staroń Bartosz – klasa 4 – bardzo dobry wynik
Suwaj Jakub – klasa 6 a – bardzo dobry wynik
Kurys Jacek – klasa 6 b - dobry wynik




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY MULTITEST 2012

Kujawa Maciej – klasa 4 – laureat –7 miejsce
Sulisz Ewa – klasa 4 - laureat – 7 miejsce
Suwaj Jakub – klasa 6 b – laureat – 7 miejsce
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – laureat – 10 miejsce
Proniewicz Dominika – klasa 6 a - laureat – 10 miejsce
Piotr Zawadzki – klasa 6 a– laureat – 9 miejsce
Gacparska Aniela – klasa 4 – wyróżnienie – 11 miejsce
Michałowski Marek – klasa 6 a – wyróżnienie – 11 miejsce
Milewska Magda – klasa 4 – wyróżnienie – 11 miejsce
Lubkowski Michał – klasa 6 b – wyróżnienie – 11 miejsce
Sulikowski Michał – klasa 5 – wyróżnienie – 11 miejsce
Ciechanowicz Andrzej – klasa 5 – wyróżnienie – 12 miejsce
Staroń Bartosz – klasa 4 – wyróżnienie – 13 miejsce
Milewska Julia – klasa 6 a – wyróżnienie – 14 miejsce




OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS

Milewska Magda – klasa 4 – laureat – 6 miejsce
Kurys Jacek – klasa 6b - laureat – 14 miejsce




OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS


Gacparska Aniela – klasa 4 – laureat – 4 miejsce
Kujawa Maciej – klasa 4 – laureat – 9 miejsce
Milewska Magda – klasa 4 – laureat – 10 miejsce
Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – laureat – 11 miejsce




OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI OLIMPUS


Staniewski Michał – klasa 5 - laureat – 9 miejsce
Suwaj Jakub – klasa b– laureat – 13 miejsce
Szczygielski Jan – klasa 6 a – laureat – 14 miejsce




XIV Szczeciński Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej


kategoria klas IV - VI
soliści: Ania Dębniak - finalistka
zespoły: zespół w składzie: Aniela Gacparska, Pola Nowicka, Gabrysia Sawicka, Agnieszka Młokosiewicz, Ewa Sulisz, Krystiana Kijak, Karolina Pałczak, Martyna Krupowicz - laureat: wyróżnienie

kategoria klas I - III
soliści: Emilia Żygis - laureat: I miejsce
zespoły: zespół w składzie: Mariola Ośko, Amelia Dąbrowska, Julia Wasłowicz, Agnieszka Wąs, Emila Żygis, Agnieszka Jaskuła, Michał Błaszkiewicz - laureat: I miejsce
Rok szkolny 2013/2014
NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN 2014

1. Budzyński Maciej
2. Dębniak Andrzej
3. Dębniak Michał
4. Grzechulski Ksawery
5. Kadłubowski Mikołaj
6. Kujawa Maciej
7. Lubkowska Aleksandra
8. Madeła Kornelia
9. Milewska Magda
10. Pasternak Jagoda
11. Piwko Michał
12. Robaczyńska Joanna
13. Staniewski Michał
14. Staroń Bartosz
15. Sulisz Ewa
16. Szewczyk Jakub
17. Szymański Maks



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO MULTITEST



1. Kujawa Maciej – klasa 5 - wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO MULTITEST



1. Kujawa Maciej – klasa 5 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI MULTITEST



1. Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

2. Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

3. Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

4. Szymański Maks – klasa 6 - wyróżnienie

5. Żygis Weronika – klasa 4a – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY MULTITEST



1. Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 – laureat

2. Kadłubowski Mikołaj – klasa 6 – laureat

3. Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

4. Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

5. Kędzior Gabriel – klasa 4a - wyróżnienie

6. Łyczek Zuzanna – klasa 4b – wyróżnienie

7. Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

8. Sulikowski Michał – klasa 6 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z RELIGII „BIBLIA”

1. Dąbrowska Amelia – klasa 4a – wyróżnienie

2. Jaskuła Hanna – klasa 5 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI EDI

1. Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

2. Staroń Bartosz – klasa 5 - laureat

3. Szymański Maks – klasa 6 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY EDI

1. Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

2. Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 – wyróżnienie

3. Pasternak Jagoda- klasa 4a – wyróżnienie



KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ 

KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE POD

 PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE



1. Kadłubowski Mikołaj – laureat

2. Staniewski Michał - laureat


KONKURS HUMANISTYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ

 KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE POD PATRONATEM 

ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Staniewski Michał - laureat



KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO 

KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE



1.Staniewski Michał – klasa 6 – laureat

2. Szymański Maks – klasa 6 – laureat

3. Kadłubowski Mikołaj – klasa 6 – finalista



XIII KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE



1. Pikul Katarzyna – klasa 6 - laureat

2. Krupowicz Martyna – klasa 6 – finalista



XIV KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE


1. Staniewski Michał – klasa 6 - laureat



VI KONKURS HISTORYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE



1. Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 – finalista

2. Czechowski Maciej – klasa 6 – finalista

3. Juzwa Jędrzej – klasa 6 – finalista



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUSEK”



1. Dębniak Michał – klasa 3 - laureat

2. Janiak Antoni – klasa 3 – laureat

3. Lubkowska Aleksandra – klasa 3 – laureat

4. Żygis Emilia – klasa 3 - laureat



OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”



1. Jaskuła Hanna – klasa 5 – wyróżnienie - I miejsce w szkole

2. Gacparska Aniela – klasa 5 – wyróżnienie

3. Kozłowska Kaja – klasa 5 - wyróżnienie

4. Krupowicz Martyna – klasa 6 – wyróżnienie

5. Milewska Magda – klasa 5 - wyróżnienie

6. Sulisz Ewa – klasa 5 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY „ALFIK HUMANISTYCZNY”


1. Lubkowska Aleksandra – klasa 3 - laureat

2. Zakrzewska Weronika – klasa 2b – bardzo dobry wynik

3. Dębniak Andrzej – klasa 3 –dobry wynik

4. Dębniak Michał – klasa 3 – dobry wynik

5. Dworak Jędrzej – klasa 2a – dobry wynik

6. Kujawa Maciej – klasa 5 – dobry wynik

7. Kujawa Tomasz – klasa 3 – dobry wynik

8. Kuleszo Vanessa – klasa 3 –dobry wynik

9. Pikul Katarzyna – klasa 6 – dobry wynik



OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK MATEMATYCZNY”


1. Grzechulski Ksawery – klasa 2b – bardzo dobry wynik

2. Staniewski Michał – klasa 6 –bardzo dobry wynik

3. Staroń Bartosz – klasa 5 – bardzo dobry wynik



OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "FRASZKA"



1. Jaskuła Hanna - klasa 5 - wyróżnienie - I miejsce w szkole


2. Gacparska Aniela - klasa 5 - wyróżnienie


3. Kozłowska Kaja - klasa 5 - wyróżnienie


4. Krupowicz Martyna - klasa 6 - wyróżnienie

5. Milewska Magda - klasa 5 - wyróżnienie


6. Sulisz Ewa - klasa 5 – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUSEK"



1. Dębniak Michał - klasa 3 - laureat


2. Janiak Antoni - klasa 3 - laureat

3. Lubkowska Aleksandra - klasa 3 - laureat


4. Żygis Emilia - klasa 3 – laureat



XLII OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY



eliminacje wojewódzkie w Lipianach

drużyna: H. Jaskuła, B.Staroń, M. Kujawa - I miejsce

drużyna: A Gardocka, E Sulisz, S. Wysługocki - IV miejsce



eliminacje miejskie w Szczecinie

drużyna: H. Jaskuła, B.Staroń, M. Kujawa - I miejsce

drużyna: K. Mazur, A Gardocka, E Sulisz - II miejsce



OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA



1. Dębniak Andrzej - klasa 3 - laureat

2. Dębniak Michał - klasa 3 - laureat

3. Grzechulski Ksawery - klasa 2b – laureat

4. Kujawa Maciej - klasa 5 - laureat

5. Madeła Kornelia - klasa 3 - laureat

6. Staniewski Michał - klasa 6 - laureat

7. Staroń Bartosz - klasa 5 - laureat

8. Szewczyk Jakub - klasa 4a - laureat

9. Błaszkiewicz Michał - klasa 3 - wyróżnienie

10. Jaskuła Agnieszka - klasa 3 – wyróżnienie

11. Kadłubowski Mikołaj - klasa 6 – wyróżnienie

12. Krupowicz Martyna - klasa 6 – wyróżnienie

13. Piwko Michał - klasa 4a – wyróżnienie

14. Szymański Maks - klasa 6 – wyróżnienie

15. Terebecka Aleksandra - klasa 5 – wyróżnienie



MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY



1. Staniewski Michał – klasa 6 - wynik bardzo dobry

2. Błaszkiewicz Michał – klasa 3 - wyróżnienie

3. Dębniak Andrzej – klasa 3 - wyróżnienie

4. Dębniak Michał – klasa 3 - wyróżnienie

5. Kadłubowski Mikołaj – klasa 6 - wyróżnienie

6. Kujawa Maciej – klasa 5 - wyróżnienie

7. Lubkowska Aleksandra – klasa 3 - wyróżnienie

8. Madeła Kornelia – klasa 3 - wyróżnienie

9. Pasternak Jagoda – klasa 4a - wyróżnienie

10. Staroń Bartosz– klasa 5 - wyróżnienie

11. Sulikowska Maria – klasa 4a – wyróżnienie

12. Szewczyk Jakub – klasa 4a - wyróżnienie

13. Szymański Maks– klasa 6 - wyróżnienie

14. Terebecka Aleksandra – klasa 5 - wyróżnienie

15. Zakrzewska Weronika – klasa 2b - wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH



1. Dębniak Michał – klasa 3 – laureat

2. Madeła Kornelia – klasa 3 – laureat



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GALILEO



1. Staniewski Michał – klasa 6 – laureat

2. Sulisz Ewa – klasa 5 – laureat

3. Szewczyk Jakub- klasa 4a – laureat

4. Szymański Maks- klasa 6 – laureat

5. Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

6. Dąbrowska Amelia – klasa 4a – wyróżnienie

7. Kozłowska Kaja – klasa 5 - wyróżnienie

8. Milewska Magda – klasa 5 – wyróżnienie

9. Pasternak Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO – GALILEO



1. Milewska Magda – klasa 5 - laureat

2. Sulisz Ewa – klasa 5 - laureat

3. Budzyński Maciej – klasa 4b- wyróżnienie

4. Kujawa Maciej – klasa 5 - wyróżnienie

5. Pikul Katarzyna – klasa 6 - wyróżnienie

6. Sawicka Gabriela – klasa 5 – wyróżnienie

7. Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

8. Szewczyk Jakub- klasa 4a – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – GALILEO



1. Szewczyk Jakub – klasa 4a - laureat

2. Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

3. Szymański Maks – klasa 6 - laureat

4. Buluk Aleksander – klasa 6 - wyróżnienie

5. Juzwa Jędrzej – klasa 6 - wyróżnienie

6. Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

7. Pasternak Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – GALILEO



1. Gacparska Aniela – klasa 5 - wyróżnienie

2. Szewczyk Jakub - klasa 4a - wyróżnienie



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY – UFOMATYK



1. Milewski Michał – klasa 1 – I miejsce

2. Grzechulski Ksawery – klasa 2b – I miejsce

3. Dębniak Michał – klasa 3 – I miejsce



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ALBUS



1. Szewczyk Jakub - klasa 4a – laureat

2. Piwko Michał – klasa 4a – laureat

3. Robaczyńska Joanna – klasa 4b – laureat

4. Kaczorowska Weronika – klasa 4b – laureat

5. Milewska Magda- klasa 5 – laureat

6. Gardocka Aleksandra – klasa 5 – laureat

7. Mazur Karolina – klasa 5 – laureat

8. Patryn Joanna – klasa 5 – laureat

9. Szymański Maks – klasa 6 – laureat

10. Bednarska Natalia – klasa 4a – wyróżnienie

11. Łyczek Zuzanna – klasa 4b – wyróżnienie

12. Ośko Mariola – klasa 4a – wyróżnienie

13. Krawczak Anna – klasa 4b – wyróżnienie

14. Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

15. Dąbrowska Amelia – klasa 4a – wyróżnienie

16. Gacparska Aniela – klasa 5 – wyróżnienie

17. Kozłowska Kaja – klasa 5 – wyróżnienie

18. Puzia Fiip – klasa 5 – wyróżnienie

19. Burchard Zofia – klasa 5 – wyróżnienie

20. Staniewski Michał – klasa 6 – wyróżnienie

21. Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 - wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – ALBUS



1. Pasternak Jagoda- klasa 4a – laureat

2. Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

3. Piwko Michał – klasa 4a – laureat

4. Staroń Bartosz – klasa 5 – laureat

5. Szymański Maks- klasa 6 – laureat

6. Staniewski Michał – klasa 6 – laureat

7. Kadłuboski Mikołaj – klasa 6 – laureat

8. Robaczyńska Joanna- klasa 4a – wyróżnienie

9. Osko Mariola – klasa 4a – wyróżnienie

10. Budzyński Maciej – klasa 4a – wyróżnienie





OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – ALBUS



1. Szewczyk Jakub- klasa 4a – laureat

2. Budzyński Maciej – klasa 4b – laureat

3. Sulisz Ewa – klasa 5 – laureat

4. Piwko Michał – klasa 4a – wyróżnienie

5. Pasternak Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie

6. Michoń Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie

7. Kaczorowska Weronika – klasa 4b – wyróżnienie

8. Sulikowska Maria – klasa 4a – wyróżnienie

9. Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróznienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – EDI PANDA



1. Staniewski Michał - klasa 6 – laureat

2. Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY – OMNIBUS 2014



1. Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

2. Lubkowska Aleksandra – klasa 3 – bardzo dobry wynik

3. Błaszkiewicz Michał – klasa 3 - bardzo dobry wynik

4. Dębniak Michał – klasa 3 - bardzo dobry wynik

5. Kujawa Tomasz – klasa 3 - bardzo dobry wynik

6. Madeła Kornelia – klasa 3 - bardzo dobry wynik

7. Kuleszo Vanessa – klasa 3 - bardzo dobry wynik

8. Dębniak Andrzej – klasa 3 – bardzo dobry wynik

9. Piotrowski Stanisław – klasa 3 - bardzo dobry wynik

10. Kędzior Gabriel – klasa 4a - bardzo dobry wynik

11. Kujawa Maciej – klasa 5 - bardzo dobry wynik

12. Patryn Joanna – klasa 5 - bardzo dobry wynik

13. Młokosiewicz Agnieszka – klasa 5 - bardzo dobry wynik

14. Krupowicz Martyna – klasa 6 – bardzo dobry wynik

15. Gardocka Aleksandra – klasa 5 - bardzo dobry wynik

16. Gacparska Aniela – klasa 5 - bardzo dobry wynik

17. Gołębiowska Zofia – klasa 2b – dobry wynik

18. Grzechulski Ksawery – klasa 2b – dobry wynik

19. Chrzanowska Pola- klasa 3 – dobry wynik

20. Grzesik Amelia – klasa 3 – dobry wynik

21. Jaskuła Agnieszka – klasa 3 – dobry wynik

22. Budzyński Maciej – klasa 4b – dobry wynik

23. Jaskuła Hanna – klasa 5 – dobry wynik

24. Pikul Katarzyna – klasa 6 - dobry wynik

25. Wysługocki Szymon – klasa 5 – dobry wynik



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS



1. Żygis Weronika – klasa 4a - laureat

2. Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

3. Sulisz Ewa – klasa 5 - laureat

4. Szymański Maks – klasa 6 – laureat



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO OLIMPUS



1. Żygis Weronika – klasa 4a - laureat

2. Żygis Emilia – klasa 3– laureat



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS



1. Michoń Jagoda – klasa 4b - laureat

2. Łyczek Zuzanna – klasa 4b – laureat

3. Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat



Rok szkolny 2010/2011
Szkolny Konkurs "Jan Paweł II" - laureaci:
klasa VI
I miejsce - Kasia Stojałowska i Małgosia Patryn
II miejsce - Hania Mielniczuk
III miejsce - Wojtek Kulig
klasa V
I miejsce - Julia Juzwa
II miejsce - Franek Lenkiewicz
III miejsce - Marcel Szmeterowicz
Wyróżnienia: Agnieszka Marek, Karina Kijak i Jakub Kujawa.

I etap eliminacji miejskich Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego.
 I miejsce dla drużyny w składzie: Hanna Mielniczuk, Alicja Bednarek i Szymon Jaskuła (klasa VI)
oraz III dla uczniów: Kuby Kujawy, Marcela Szmeterowicza i Franka Lenkiewicza (klasa V, reprezentujących Koło PTTK "Pomorzany") 

VI Trzebiatowski Festiwal Pieśni Religijnej CECYLIADA
II miejsce  dla zespołu muzycznego w składzie Karina Kijak, Paulina Pałczak, Dominika Fryza, Dominika Piszczoła (klasa V), Wojtek Gronwald, Piotr Hilicki, Julia Kaliszczak, Asia Wysługocka, Kornelia Goździk i Agnieszka Wojdyła (klasa IV) pod kierownictwem pani Magdy Trojanowskiej.

 
II etap eliminacji miejskich Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego

I miejsce
dla Ali Bednarek, Hani Mielniczuk i Szymona Jaskuły oraz
II
dla Kuby Kujawy, Marcela Szmeterowicza i Franka Lenkiewicza.


Konkurs
Edi Biblia i Przypowieści biblijne

2 miejsce w Polsce - Szymon Jaskuła z klasy VI i Kacper Staroń z klasy V ,
4 miejsce w Polsce - Wojciech Kulig z klasy VI i Jan Gronwald z klasy VI ,
5 miejsce w Polsce - Piotr Zawadzki z klasy IVa .

Wyróżnienia otrzymali:
Franciszek Lenkiewicz kl V (6 miejsce),
Jakub Kujawa kl V i Franciszek Błaszkiewicz kl IVa (7 miejsce),
Karina Kijak kl V i Małgorzata Patryn kl VI (8 miejsce),
Bartłomiej Łucyk kl VI, Julia Juzwa kl V, Paulina Pałczak kl V (9 miejsce),
Konrad Szymański kl V i Jan Szczygielski kl IVa (10 miejsce).


Alfik Matematyczny

 2 miejsce w województwie i 22 w kraju zajął Jakub Kujawa (kl IV),
14 miejsce w województwie i 132 w kraju Kacper Staroń (kl IV)


KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY


1. Jaskuła Szymon – klasa 6 – finalista
2. Gronwald Jan – klasa 6 – finalista


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE
1. Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – II miejsce


OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”
1. Bednarek Alicja - klasa 6 – wyróżnienie
2. Dobosz Magdalena – klasa 6 – wyróżnienie
3. Gronwald Jan – klasa 6 - wyróżnienie
4. Jaskuła Szymon – klasa 6 – wyróżnienie
5. Kujawa Jakub- klasa 5 – wyróżnienie
6. Kulig Wojciech – klasa 6 – wyróżnienie
7. Łucyk Bartłomiej – klasa 6 – wyróżnienie
8. Mielniczuk Hanna – klasa 5 – wyróżnienie
9. Nowy Jakub- klasa 6 - wyróżnienie
10. Patryn Małgorzata – klasa 6 – wyróżnienie
11. Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie
12. Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – wyróżnienie
13. Wojdyła Jakub- klasa 6 – wyróżnienie


MIĘDZYNARODOWY KONKURS
„KANGUR MATEMATYCZNY 2011”
1. Staniewski Michał – klasa 3– laureat
2. Kujawa Jakub – klasa 5 – wynik bardzo dobry
3. Staroń Kacper – klasa 5 – wynik bardzo dobry
4. Lenkiewicz Franiczek – klasa 5 – wyróżnienie
5. Lubkowski Michał – klasa 3 – wyróżnienie
6. Pęski Jan – klasa 5 – wyróżnienie
7. Staroń Kacper – klasa 5 - wyróżnienie
8. Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – wyróżnienie
9. Suwaj Jakub - klasa 4b – wyróżnienie
10. Szmeterowicz Marcel - klasa 5 – wyróżnienie
11. Szymański Maks – klasa 3 - wyróżnienie
12. Wiertelak Jakub – klasa 4a - wyróżnienie
13. Zawadzki Piotr – klasa 4a - wyróżnienie

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ  CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE
klasa 4
Jakub Wiertelak i Jakub Suwaj - dyplom laureata z nagrodą książkową
Jacek Kurys, Michał Lubkowski, Anna Dębniak - dyplom laureata
Piotr Zawadzki, Jan Szczygielski - wyróżnienie
klasa 5
Jakub Kujawa, Franciszek Lenkiewicz, Marcel Szmeterowicz, Kacper Staroń - dyplom laureata z nagrodą książkową
Klasa 6
Katarzyna Stojałowska - wyróżnienie


KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ PAŁAC MŁODZIEŻY W SZCZECINIE
I miejsce dla duetu
: Julia Kaliszczak kl IVb i Paulina Pałczak kl V
III miejsce dla zespołu wokalno - instrumentalnego KSP

NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA za wybitne osiągnięcia szkolne otrzymali:
1. Jan Gronwald kl VI
2. Szymon Jaskuła kl VI
3. Jakub Kujawa kl V
4. Franciszek Lenkiewicz kl V
5. Bartłomiej Łucyk kl VI
6. Michał Staniewski kl III
7. Kacper Staroń kl V
8. Katarzyna Stojałowska kl VI
9. Jakub Suwaj kl IV
10. Marcel Szmeterowicz kl V

Rok szkolny 2009/2010

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Aleksandra Szarapanowska kl. VI - laureatka,
Borys Szymański kl. VI - finalista,
Piotr Błaszkiewicz kl. VI - finalista;

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Szymon Kujawa kl. VI - finalista,
Łukasz Krawczak kl. VI - finalista;

Kangurek Matematyczny 2010
Staniewski Michał kl. II - wynik bardzo dobry,
Sulikowski Michał kl. I I- wynik bardzo dobry,
Kadłubowski Mikołaj kl. II - wynik bardzo dobry;

Kangur Matematyczny 2010
Staroń Kacper kl. IV - laureat - maksymalna ilość punktów!
Kurys Jacek kl. III - wynik bardzo dobry,
Kujawa Kuba kl. IV - wyróżnienie,
Suwaj Jakub kl. III - wyróżnienie,
Zawadzki Piotr kl. III - wyróżnienie,
Błaszkiewicz Franek kl.III - wyróżnienie,
Michałowski Marek kl. III - wyróżnienie,
Lenkiewicz Franek kl. IV - wyróżnienie,
Pęski Jaś kl. IV - wyróżnienie,
Gronwald Janek kl. V - wyróżnienie,
Kujawa Szymon kl. VI - wyróżnienie,
Staniewska Martyna kl. VI - wyróżnienie,
Raczyński Mateusz kl. VI - wyróżnienie,
Krawczak Łukasz kl. VI - wyróżnienie;

IX Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o Tematyce Religijnej
I miejsce dla aktorów Koła Teatralnego KSP za przedstawienie "Tajemniczy Przyjaciel";

38 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy, eliminacje miejskie
 3 miejsce dla zespołu w składzie: Piotr Błaszkiewicz, Miłosz Śmietana i Szymon Kujawa (klasa VI) i
4 miejsce dla zespołu dziewcząt: Maria Mielniczuk (kl.V), Alicja Bednarek (kl.V) i Aleksandra Szarapanowska (kl.VI);

Konkurs Literacki organizowany przez Katolickie Gimnazjum im. Stanisława Kostki:
I miejsce Weronika Pałczak,
IV miejsce - Szymon Kujawa;

Wyniki konkursu zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej
Historia
Franek Lenkiewicz kl. IV - laureat (8 miejsce),
Kacper Staroń kl. IV - wyróżnienie (11 miejsce),
Kuba Kujawa kl. IV - wyróżnienie (13 miejsce),
Marcel Szmeterowicz kl. IV - wyróżnienie (14 miejsce),
Język angielski
Denis Gołos kl. VI - laureat (7 miejsce),
Jaś Pęski kl. IV - wyróżnienie (14 miejsce),
Kacper Staroń kl. IV - wyróżnienie - (15 miejsce),
Szymon Jaskuła kl. V - wyróżnienie (13 miejsce),
Bartek Łucyk kl. V - wyróżnienie (14 miejsce),
MIX Humanistyczny
Marcel Szmeterowicz kl. IV - laureat (8 miejsce),
Szymon Jaskuła kl. V - laureat (8 miejsce),
Kuba Kujawa kl. IV - laureat (10 miejsce),
Franek Lenkiewicz kl.IV - wyróżnienie (13 miejsce),
Jaś Pęski kl. IV - wyróżnienie (14 miejsce);


English High Flier organizator - Łowcy Talentów JERSZ
Ola Szarapanowska klasa VI - 1 miejsce w województwie i 59 w kraju - wynik bardzo dobry,
Denis Gołos klasa VI - 5 miejsce w województwie i 94 w kraju - wynik dobry,
Bartek Łucyk klasa IV - 13 miejsce w województwie i 177 w kraju - wynik dobry,
Szymon Jaskuła klasa IV - 13 miejsce w województwie i 177 w kraju - wynik dobry;

Olimpus - matematyka
I miejsce - laureat - Kuba Kujawa, klasa IV,
4 miejsce - laureat - Kacper Staroń, klasa IV,
8 miejsce - laureat - Jaś Pęski, klasa IV,
9 miejsce - laureat - Franek Lenkiewicz, klasa IV;

Olimpus - język angielski
2 miejsce - laureat - Szymon Jaskuła, klasa V,
5 miejsce - laureat - Denis Gołos, klasa VI,
7 miejsce - laureat - Marcel Szmeterowicz, klasa IV,
9 miejsce - laureat - Jaś Pęski, klasa IV;


Finaliści konkursów organizowanych przez XIII LO
 IX Konkurs Humanistyczny
Piotr Błaszkiewicz - laureat,
Ola Szarapanowska - laureatka,
Ola Podwalska - finalistka,
 II Konkurs Historyczny
Łukasz Krawczak - laureat,
Ola Szarapanowska - laureatka,
Szymon Jaskuła - finalista,
X Konkurs Matematyczny
Szymon Kujawa - finalista,
Martyna Staniewska - finalistka;

Alfik Humanistyczny
Jaś Szczygielski kl. III - 9 miejsce w województwie, 181 w kraju,
Marcel Szmeterowicz kl. IV - 10 miejsce w województwie, 55 w kraju - wynik dobry,
Kacper Staroń kl. IV - 15 miejsce w województwie, 105 w kraju,
Ola Szarapanowska kl. VI - 15 miejsce w województwie, 155 w kraju,
Denis Gołos kl. VI - 22 miejsce w województwie, 198 w kraju;

Alfik Matematyczny
Kacper Staroń kl. IV - 5 miejsce w województwie, 42 w kraju - wynik bardzo dobry,
Kuba Kujawa kl. IV - 6 miejsce w województwie, 48 w kraju - wynik bardzo dobry,
Mateusz Raczyński kl. VI - 17 miejsce w województwie, 175 w kraju - wynik dobry,
Kuba Suwaj kl. III - 20 miejsce w województwie, 239 w kraju;


VII Międzyszkolny Konkurs "Szczecin - wczoraj i dziś" zorganizowany przez SP nr 51
Piotr Błaszkiewicz kl. VI - finalista;

Konkurs Matematyczny "Ufomatyk" zorganizowany przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I Stopnia w Szczecinie
Kuba Wiertelak i Kuba Suwaj - I miejsce wśród uczniów klas III
Mikołaj Kadłubowski - III miejsce wśród uczniów klas II

Międzyszkolny Konkurs "Szczecin - moja mała ojczyzna"
zorganizowany przez KSP im. Św. Rodziny w Szczecinie
klasy I - III
Maciej Czechowski kl. II - II miejsce
Kuba Suwaj kl. III - III miejsce
klasy IV - VI
Piotr Błaszkiewicz kl. VI - I miejsce
Szymon Kujawa kl. VI - II miejsce

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE OTRZYMALI:
1. Piotr Błaszkiewicz
2. Szymon Jaskuła
3. Łukasz Krawczak
4. Jakub Kujawa
5. Franciszek Lenkiewicz
6. Jan Pęski
7. Martyna Staniewska
8. Kacper Staroń
9. Jakub Suwaj
10. Aleksandra Szarapanowska
11. Marcel Szmeterowicz

Rok szkolny 2008/2009
XXXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno -Krajoznawczy
Drużyna w składzie: Piotr Szulborski, Paweł Kujawa i Rafał Mazur (klasa VI) zajęła
I miejsce w eliminacjach wojewódzkich,
indywidualnie chłopcy zajęli I, VIII i II miejsce.
W Finale Ogólnopolskim w Biłgoraju (woj. lubelskie), w którym brały udział reprezentacje wszystkich województw: chłopcy zajęli I miejsce w konkurencji „krajoznawstwo” (najlepsza drużyna w Polsce!!!), II miejsce w konkurencji „wiedza turystyczna i topograficzna” (druga lokata w kraju!), III miejsce w konkurencji „karta do kroniki” a po wszystkich kilkunastu konkurencjach, w klasyfikacji generalnej zespół z naszej szkoły zajął IV miejsce.

Konkurs Matematyczny Alfik 2008

klasy III

Kuba Kujawa - I miejsce w województwie, 4 w kraju;
Jacek Kurys (uczeń klasy II) - 8 miejsce w województwie, 85 w kraju
klasy V
Paulina Zawadzka - 19 miejsce w województwie, 202 w kraju
klasy VI

Kornelia Biały - 27 miejsce w województwie, 225 w kraju

Konkurs j. angielskiego "English high flier 2008"

klasy V

Łukasz Krawczak - 4 miejsce w województwie, 137 w kraju
Aleksandra Szarapanowska - 16 miejsce w województwie, 273 w kraju
Borys Szymański - 18 miejsce w województwie, 277 w kraju
klasy VI
Przemek Kaźmierczak - 15 miejsce w województwie, 175 w kraju
Rafał Mazur - 18 miejsce w województwie, 189 w kraju

Konkurs j. polskiego "Alfik Humanistyczny 2008"

klasy III

Marcel Szmeterowicz 24 miejsce w województwie, 137 w kraju
klasy IV

Kasia Stojałowska - 24 miejsce w województwie, 184 w kraju
klasy V

Paulina Zawadzka - 5 miejsce w województwie, 32 w kraju
Piotr Błaszkiewicz - 10 miejsce w województwie, 86 w kraju
Weronika Pałczak - 14 miejsce w województwie, 145 w kraju

Konkurs Matematyczny "W świecie geometrii" (organizator - Katolickie Gimnazjum  im. St. Kostki)
Finalistami konkursu zostali: Kornelia Biały (5 miejsce), Paweł Kujawa (8 miejsce) i Mateusz Jerzyk (10 miejsce) - uczniowie klasy VI.

Konkurs humanistyczny Katolickiego Gimnazjum im. St. Kostki "W podróży"
Finalistami konkursu zostali: Damian Szczygielski -3 miejsce i Rafał Mazur - 4 miejsce (uczniowie klasy VI).

X Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej Szkół Miasta Szczecina

Zespół klas młodszych w składzie: Agnieszka Wojdyła, Janek Pożarycki, Piotr Hilicki, Franek Błaszkiewicz, Tomek Jaskuła, zajął III miejsce w finale.
Zespół klas starszych w składzie: Ola Pożarycka, Ada Mateja, Zosia Owsińska, Kornelia Piotrowska, Emilia Ziembicka, Weronika Pałczak, Łukasz Krawczak, zajął również III miejsce w finale.

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii (organizator Kuratorium Oświaty w Szczecinie)

Laureat: Marta Machnacz klasa VI
Finalista: Przemek Kaźmierczak klasaVI

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody (organizator XIII LO)

Laureat: Adam Bliźniuk klasa VI

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki "Olimpus 2008"

Laureat: Mateusz Raczyński klasa V

Konkurs Historyczny (organizator XIII LO)

Laureat: Piotr Szulborski klasa VI

Konkurs Humanistyczny (organizator XIII LO)

Laureaci: Marta Machnacz i Damian Szczygielski (uczniowie klasy VI)

Konkurs Języka Angielskiego (organizator Gimnazjum Salezjańskie)

Finalista: Rafał Mazur - 7 miejsce (uczeń klasy VI)

VIII Przegląd Teatralny o Tematyce Religijnej

I miejsce dla grupy teatralnej KSP w składzie:
Piotr Hilicki, Julia Milewska, Franek Błaszkiewicz, Julia Juzwa, Paula Wręga, Paulina Pałczak, Franek Lenkiewicz, Kuba Kujawa, Marcel Szmeterowicz, Weronika Pałczak, Szymon Kujawa.

Konkurs  Matematyczny "Ufomatyk" 

I miejsce w kategorii klas pierwszych zajął Michał Staniewski
II miejsce w tej samej kategorii zajął Maksymilian Szymański
II miejsce w kategorii klas drugich zajęli Jakub Suwaj i Jacek Kurys

Konkurs Matematyczny "Kangur"

-W kategorii klas drugich wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie:
Jakub Suwaj, Jacek Kurys, Krystiana Kijak, Jakub Wiertelak, Michał Staniewski, Marek Michałowski.

-W kategorii klas trzecich wynik bardzo dobry uzyskał Jakub Kujawa a wyróżnienia Kacper Staroń, Marcel Szmeterowicz, Franek Lenkiewicz i Jan Pęski.

-W kategorii klas IV wyróżnieni zostali Jan Gronwald i Szymon Jaskuła.

- W kategorii klas piątych wynik bardzo dobry uzyskał Mateusz Raczyński a wyróżnienia

-W kategorii klas VI wyróżnieni zostali Adam Bliźniuk i Marta Machnacz.



Martyna Staniewska, Szymon Kujawa i Paulina Zawadzka.