home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2010/2011

2010/2011

SZKOLNY KONKURS "JAN PAWEŁ II" - LAUREACI:

 

klasa VI

I miejsce - Kasia Stojałowska i Małgosia Patryn

II miejsce - Hania Mielniczuk

III miejsce - Wojtek Kulig

klasa V

I miejsce - Julia Juzwa

II miejsce - Franek Lenkiewicz

III miejsce - Marcel Szmeterowicz

Wyróżnienia: Agnieszka Marek, Karina Kijak i Jakub Kujawa.

 

I ETAP ELIMINACJI MIEJSKICH OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO

 

 I miejsce dla drużyny w składzie: Hanna Mielniczuk, Alicja Bednarek i Szymon Jaskuła (klasa VI)

oraz III dla uczniów: Kuby Kujawy, Marcela Szmeterowicza i Franka Lenkiewicza (klasa V, reprezentujących Koło PTTK "Pomorzany") 

 

VI TRZEBIATOWSKI FESTIWAL PIEŚNI RELIGIJNEJ CECYLIADA

II miejsce  dla zespołu muzycznego w składzie Karina Kijak, Paulina Pałczak, Dominika Fryza, Dominika Piszczoła (klasa V), Wojtek Gronwald, Piotr Hilicki, Julia Kaliszczak, Asia Wysługocka, Kornelia Goździk i Agnieszka Wojdyła (klasa IV) pod kierownictwem pani Magdy Trojanowskiej.

 

II ETAP ELIMINACJI MIEJSKICH OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZEGO

 

I miejsce dla Ali Bednarek, Hani Mielniczuk i Szymona Jaskuły oraz

II dla Kuby Kujawy, Marcela Szmeterowicza i Franka Lenkiewicza.

 

KONKURS EDI BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE

 

2 miejsce w Polsce - Szymon Jaskuła z klasy VI i Kacper Staroń z klasy V ,

4 miejsce w Polsce - Wojciech Kulig z klasy VI i Jan Gronwald z klasy VI ,

5 miejsce w Polsce - Piotr Zawadzki z klasy IVa .

 

Wyróżnienia otrzymali:

Franciszek Lenkiewicz kl V (6 miejsce),

Jakub Kujawa kl V i Franciszek Błaszkiewicz kl IVa (7 miejsce),

Karina Kijak kl V i Małgorzata Patryn kl VI (8 miejsce),

Bartłomiej Łucyk kl VI, Julia Juzwa kl V, Paulina Pałczak kl V (9 miejsce),

Konrad Szymański kl V i Jan Szczygielski kl IVa (10 miejsce).

 

ALFIK MATEMATYCZNY

 

 2 miejsce w województwie i 22 w kraju zajął Jakub Kujawa (kl IV),

14 miejsce w województwie i 132 w kraju Kacper Staroń (kl IV)

 

KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY

 

Jaskuła Szymon – klasa 6 – finalista

Gronwald Jan – klasa 6 – finalista

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE

 

Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”

 

Bednarek Alicja - klasa 6 –wyróżnienie

Dobosz Magdalena – klasa 6 – wyróżnienie

Gronwald Jan – klasa 6 - wyróżnienie

Jaskuła Szymon – klasa 6 – wyróżnienie

Kujawa Jakub- klasa 5 – wyróżnienie

Kulig Wojciech – klasa 6 – wyróżnienie

Łucyk Bartłomiej – klasa 6 – wyróżnienie

Mielniczuk Hanna – klasa 5 – wyróżnienie

Nowy Jakub- klasa 6 - wyróżnienie

Patryn Małgorzata – klasa 6 – wyróżnienie

Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – wyróżnienie

Wojdyła Jakub- klasa 6 – wyróżnienie

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2011”

 

Staniewski Michał – klasa 3– laureat

Kujawa Jakub – klasa 5 – wynik bardzo dobry

Staroń Kacper – klasa 5 – wynik bardzo dobry

Lenkiewicz Franiczek – klasa 5 – wyróżnienie

Lubkowski Michał – klasa 3 – wyróżnienie

Pęski Jan – klasa 5 – wyróżnienie

Staroń Kacper – klasa 5 - wyróżnienie

Stojałowska Katarzyna – klasa 6 – wyróżnienie

Suwaj Jakub - klasa 4b – wyróżnienie

Szmeterowicz Marcel - klasa 5 – wyróżnienie

Szymański Maks – klasa 3 - wyróżnienie

Wiertelak Jakub – klasa 4a - wyróżnienie

Zawadzki Piotr – klasa 4a - wyróżnienie

 

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE

 

klasa 4

Jakub Wiertelak i Jakub Suwaj - dyplom laureata z nagrodą książkową

Jacek Kurys, Michał Lubkowski, Anna Dębniak - dyplom laureata

Piotr Zawadzki, Jan Szczygielski - wyróżnienie

klasa 5

Jakub Kujawa, Franciszek Lenkiewicz, Marcel Szmeterowicz, Kacper Staroń - dyplom laureata z nagrodą książkową

Klasa 6

Katarzyna Stojałowska - wyróżnienie

 

KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ ORGANIZOWANY PRZEZ PAŁAC MŁODZIEŻY W SZCZECINIE

 

I miejsce dla duetu: Julia Kaliszczak kl IVb i Paulina Pałczak kl V

III miejsce dla zespołu wokalno - instrumentalnego KSP

 

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA

 

Jan Gronwald kl. VI

Szymon Jaskuła kl. VI

Jakub Kujawa kl. V

Franciszek Lenkiewicz kl. V

Bartłomiej Łucyk kl. VI

Michał Staniewski kl. III

Kacper Staroń kl. V

Katarzyna Stojałowska kl. VI

Jakub Suwaj kl. IV

Marcel Szmeterowicz kl. V