home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2011/2012

2011/2012

 

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN


Juzwa Julia

Kujawa Jakub

Lenkiewicz Franciszek

Pęski Jan

Staniewski Michał

Staroń Bartosz

Staroń Kacper

Suwaj Jakub

Szczygielski Jan

Szmeterowicz Marcel

Szymański Maks

Zawadzki Piotr

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY „PANDA”

 

Ciechanowicz Andrzej – klasa 4 – wyróżnienie

Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

Sulikowski Michał – klasa 4 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ALBUS”

 

Ciechanowicz Andrzej – klasa 4- laureat

Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – laureat

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – laureat

Szczygielski Jan – klasa 5a – laureat

Szymański Maks – klasa 4 – laureat

Buluk Aleksander – klasa 4 – wyróżnienie

Dębniak Anna- klasa 5a – wyróżnienie

Dębski Radosław – klasa 6 – wyróżnienie

Kaczmarczyk Zuzanna- klasa 5a – wyróżnienie

Michnik Malwina – klasa 5b – wyróżnienie

Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

Staniewski Michał – klasa 4 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI „ALBUS”

 

Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – laureat

Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat

Kurys Jacek – klasa 5b – laureat

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 - laureat

Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – laureat

Szymański Maks – klasa 4 – laureat

Wiertelak Jakub- klasa 5a – laureat

Zawadzki Piotr – klasa 5a – laureat

Pęski Jan – klasa 6 – laureat

Kunert Sara- klasa 4 – wyróżnienie

Lubkowski Michał – klasa 5b – wyróżnienie

Michałowski Marek – klasa 5a – wyróżnienie

 

XL OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY

 

Kujawa Jakub- klasa 6 – I miejsce

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – I miejsce

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – I miejsce

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2012”

 

Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

Juzwa Julia – klasa 6 - wyróżnienie

Kujawa Jakub – klasa 6 – wyróżnienie

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wyróżnienie

Lubkowski Michał – klasa 5b – wyróżnienie

Małysza Jakub – klasa 2b – wyróżnienie

Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

Staroń Bartosz – klasa 3 – wyróżnienie

Staroń Kacper – klasa 6 – wyróżnienie

Sulikowska Maria – klasa 2a – wyróżnienie

Suwaj Jakub – klasa 5b – wyróżnienie

Szczygielski Jan – klasa 5a – wyróżnienie

Szewczyk Jakub – klasa 2a – wyróżnienie

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wyróżnienie

Szymański Maks – klasa 4 – wyróżnienie

Zawadzki Piotr – klasa 5a – wyróżnienie

Żygis Weronika – klasa 2a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI „OLIMPUS”

 

Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat - 4 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „BIBLIA”

 

Kujawa Jakub – klasa 6 – wyróżnienie

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wyróżnienie

 

      OGÓLNOPOLSKI KONKURS OMNIBUS 2012

 

Szmeterowicz Marel – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Szczygielski Jan – klasa 5a – wynik dobry

Błaszkiewicz Franciszek – klasa 5a – wynik dobry

Staniewski Michał – klasa 4 – wynik dobry

Szymański Maks – klasa 4 – wynik dobry

 

IX MIEJSKI KONKURS „SZCZECIN – WCZORAJ I DZIŚ”

 

Czechowski Maciej – klasa 4 – III miejsce

Szymański Konrad – klasa 6 – finalista

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

 

Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat

Pęski Jan – klasa 6- finalista

Staroń Kacper – klasa 6 – finalista

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

 

Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – laureat

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 - finalista

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY

 

Kujawa Jakub – klasa 6 - laureat

Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY Z ELEMENTAMI HISTORII ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY

 

Kujawa Jakub – klasa 6 – finalista

Staroń Kacper – klasa 6 – finalista

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – finalista

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE W SZCZECINIE

 

Kujawa Jakub- 1 miejsce

Staroń Kacper – 2 miejsce

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS VI „SPADE” ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE W SZCZECINIE

 

Lenkiewicz Franciszek – 6 miejsce

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HUMANISTYCZNY DLA KLAS VI ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE W SZCZECINIE

 

Staroń Kacper – 3 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „MAT”


Kujawa Jakub – klasa 6 - laureat

Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Lubkowski Michał – klasa 5b – wynik bardzo dobry

Suwaj Jakub – klasa 5b – wynik bardzo dobry

Szczygielski Jan – klasa 5a – wynik bardzo dobry

Wiertelak Jakub – klasa 5a – wynik bardzo dobry

Zawadzki Piotr – klasa 5a – wynik bardzo dobry

Jan Pęski - klasa 6 - wynik bardzo dobry

Dębniak Anna – klasa 5a – wynik dobry

Skowronek Julia – klasa 5b – wynik dobry

Staroń Kacper – klasa 6 – wynik dobry

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wynik dobry

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY „PINGWIN 2011”

 

Szymański Maks – klasa 4 – laureat - 1 miejsce

Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – laureat – 3 miejsce

Sulikowski Michał – klasa 4 – laureat – 3 miejsce

Gołos Wiktoria – klasa 4 – laureat – 5 miejsce

Staniewski Michał – klasa 4 – laureat – 5 miejsce

Kunert Sara – klasa 4 – 9 miejsce

Kandyba Aleks – klasa 5b – 10 miejsce

Błaszkiewicz Franciszek – klasa 5a – 11 miejsce

Kaźmierczak Hanna – klasa 4 – 11 miejsce

Wardziński Antoni – klasa 4 – 11 miejsce

Wardziński Szymon – klasa 5a – 11 miejsce

Wiertelak Jakub – klasa 5a – 11 miejsce

Biały Kacper – klasa 5b – 13 miejsce

Kulig Jędrzej – klasa 4 – 13 miejsce

Pikul Katarzyna – klasa 4 – 13 miejsce

Tatarek Karol – klasa 5b – 13 miejsce

Wajdziak Marcelina – klasa 4 – 13 miejsce

Buluk Aleksander – klasa 4 – 14 miejsce

Michnik Malwina – klasa 5b- 15 miejsce

Staroń Kacper- klasa 6 – 17 miejsce

Świergiel Franciszek – klasa 5b – 17 miejsce

Juzwa Jędrzej – klasa 4 – 19 miejsce

Kaliszczak Julia – klasa 5b – 19 miejsce

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – 19 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK HUMANISTYCZNY 2011”

 

Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Kujawa Jakub – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Gacparska Aniela – klasa 3 – wynik dobry

Juzwa Julia – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Kurys Jacek – klasa 5b – wynik dobry

Mazur Karolina – klasa 3 – wynik dobry

Michałowski Marek – klasa 5a – wynik dobry

Pałczak Paulina – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Pęski Jan – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Pożarycki Jan – klasa 5a – wynik dobry

Staroń Bartosz – klasa 3 – wynik dobry

Suwaj Jakub – klasa 5b – wynik dobry

Szczygielski Jan – klasa 5a – wynik dobry

Szymański Maks – klasa 4 – wynik dobry

Zawadzki Piotr – klasa 5a – wynik dobry

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

 

Staniewski Michał – klasa 4 – laureat

Kurys Jacek – klasa 5b – laureat

Juzwa Julia – klasa 6 – wynik dobry

Kadłubowski Mikołaj – klasa 4 – wynik bardzo dobry

Kujawa Jakub – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Michałowski Marek – klasa 5a – wynik dobry

Pęski Jan – klasa 6 – wynik dobry

Staroń Bartosz – klasa 3 – wynik bardzo dobry

Staroń Kacper – klasa 6 – wynik bardzo dobry

Suwaj Jakub – klasa 5b – wynik bardzo dobry

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – wynik bardzo dobry

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI „OLIMPUS”

 

Kujawa Jakub – klasa 6 – laureat

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – laureat

Staroń Kacper – klasa 6 – laureat

Szymański Maks – klasa 4 – laureat

 

XIII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ


KATEGORIA: ZESPOŁY KLAS I-III

III MIEJSCE

Dąbrowska Amelia – klasa 2a

Gacparska Aniela – klasa 3

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 3

Osko Mariola – klasa 2a

Sawicka Gabriela – klasa 3

Sulisz Ewa – klasa 3

Wasłowicz Julia – klasa 2a

 

XIII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

KATEGORIA: ZESPOŁY KLAS IV-VI

 

II MIEJSCE

Błaszkiewicz Franciszek – klasa 5a

Dębniak Anna – klasa 5a

Pałczak Paulina – klasa 6

Wojdyła Agnieszka – klasa 5a

Wysługocka Joanna – klasa 5a

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

Krupowicz Martyna – klasa 4 – laureat

Juzwa Julia – klasa 6 - wyróżnienie

Suwaj Jakub – klasa 5b – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z PRZYRODY

 

Szmeterowicz Marcel – klasa 6 – laureat

Kurys Jacek – klasa 5b – wyróżnienie

Lenkiewicz Franciszek – klasa 6 – wyróżnienie

Pałczak Paulina – klasa 6 – wyróżnienie

Pęski Jan – klasa 6 – wyróżnienie

Sikorski Adam – klasa 6 - wyróżnienie

Staroń Kacper – klasa 6 – wyróżnienie

Zawadzki Piotr – klasa 5a – wyróżnienie