home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2012/2013

2012/2013

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

 

Dębniak Michał kl. 2

Kujawa Maciej kl. 4

Kurys Jacek kl. 6

Lubkowski Michał kl. 6

Michałowski Marek kl. 6

Milewska Magdalena kl. 4

Młokosiewicz Agnieszka kl. 4

Proniewicz Dominika kl. 6

Skowronek Julia kl. 6

Staniewski Michał kl. 5

Staroń Bartosz kl. 4

Suwaj Jakub kl. 6

Szczygielski Jan kl. 6

Wiertelak Jakub kl. 6

Zawadzki Piotr kl. 6

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ALBUS 2013"

 

Aleksandra Gardocka - kasa 4 - laureat (1 miejsce)

Magdalena Milewska - klasa 4 - laureat (5 miejsce)

Jan Szczygielski - klasa 6 - laureat (5 miejsce)

Karolina Mazur - klasa 4 - laureat (6 miejsce)

Ewa Sulisz - klasa 4 - laureat (7 miejsce)

Julia Milewska - klasa 6 - laureat (7 miejsce)

Kornelia Goździk - klasa 6 - laureat (9 miejsce)

 

Joanna Patryn - klasa 4 - wyróżnienie (12 miejsce)

Aniela Gacparska - klasa 4 - wyróżnienie (12 miejsce)

Bartosz Staroń - klasa 4 - wyróżnienie (13 miejsce)

Michał Staniewski -klasa 5 - wyróżnienie (13 miejsce)

Maks Szymański - klasa 5 - wyróżnienie (13 miejsce)

Anna Dębniak - klasa 6 - wyróżnienie (15 miejsce)

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2013”

 

Staniewski Michał – klasa 5 – wynik bardzo dobry

Błaszkiewicz Michał – klasa 2 – wyróżnienie

Dębniak Andrzej – klasa 2 – wyróżnienie

Dębniak Michał – klasa 2 – wyróżnienie

Gronwald Wojciech – klasa 6a – wyróżnienie

Kadłubowski Mikołaj – klasa 5 – wyróżnienie

Kurys Jacek – klasa 6b – wyróżnienie

Lubkowska Aleksandra – klasa 2 – wyróżnienie

Madeła Kornelia – klasa 2 – wyróżnienie

Skowronek Julia – klasa 6b – wyróżnienie

Staroń Bartosz – klasa 4 – wyróżnienie

Suwaj Jakub- klasa 6b – wyróżnienie

Szewczyk Jakub – klasa 3a – wyróżnienie

Szymański Maks- klasa 5 – wyróżnienie

Wiertelak Jakub- klasa 6a - wyróżnienie

Zawadzki Piotr –klasa 6a – wyróżnienie

Żygis Emilia – klasa 2 – wyróżnienie

Żygis Weronika- klasa 3a – wyróżnienie

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII

ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Michałowski Marek – klasa 6 a - finalista

Proniewicz Dominika – klasa 6 a – finalista 

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY

ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Kurys Jacek – klasa 6 b - finalista

Staniewski Michał – klasa 5 - finalista

Wiertelak Jakub – klasa 6 a - finalista 

 

XIII KONKURS MATEMATYCZNY

ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Kurys Jacek – klasa 6 b – laureat

Staniewski Michał – klasa 5 - laureat

Lubkowski Michał – klasa 6 b – finalista

Skowronek Julia – klasa 6 b – finalista

Suwaj Jakub – klasa 6 b – finalista

Zawadzki Piotr – klasa 6 a – finalista

 

V KONKURS HISTORYCZNY

ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIEPOD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Suwaj Jakub – klasa 6 b – finalista

 

XII KONKURS HUMANISTYCZNY

ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Zawadzki Piotr – klasa 6 a – laureat

 

 

I KONKURS PRZYRODNICZY

ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Szczygielski Jan – klasa 6 a – laureat

Gronwald Wojciech – klasa 6 a – finalista

Lubkowski Michał – klasa 6 b – finalista

Staniewski Michał – klasa 5 – finalista

Suwaj Jakub – klasa 6 b - finalista

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS

 

Gacparska Aniela – klasa 4 – laureat – 4 miejsce

Kujawa Maciej – klasa 4 – laureat – 9 miejsce

Milewska Magda – klasa 4 – laureat – 10 miejsce

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – laureat – 11 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY „ALFIK HUMANISTYCZNY”

 

Lubkowski Michał – klasa 6 b – bardzo dobry wynik

Staroń Bartosz – klasa 4 – bardzo dobry wynik

Michałowski Marek – klasa 6 b – dobry wynik

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – dobry wynik

Proniewicz Dominika – klasa 6 a – dobry wynik

Skowronek Julia – klasa 6 b – dobry wynik

Zawadzki Piotr – klasa 6 a – dobry wynik

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „MAT 2013”

 

Dębniak Michał – klasa 2 – bardzo dobry wynik

Kurys Jacek – klasa 6 b - bardzo dobry wynik

Staniewski Michał – klasa 5 - bardzo dobry wynik

Suwaj Jakub – klasa 6 b - bardzo dobry wynik

Zawadzki Piotr – klasa 6 a - bardzo dobry wynik

Kujawa Maciej – klasa 4 - dobry wynik

Staroń Bartosz – klasa 4 - dobry wynik

Wiertelak Jakub – klasa 6 a - dobry wynik

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE

 

Kurys Jacek – klasa 6 b – III miejsce 

 

ONKURS HUMANISTYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE

 

Zawadzki Piotr – klasa 6 a – I miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY „EDI”

 

Kadłubowski Mikołaj – klasa 5– wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALFIK MATEMATYCZNY 2012"

 

Dębniak Michał – klasa 2 – bardzo dobry wynik

Staniewski Michał – klasa 5 – bardzo dobry wynik

Staroń Bartosz – klasa 4 – bardzo dobry wynik

Suwaj Jakub – klasa 6 a – bardzo dobry wynik

Kurys Jacek – klasa 6 b - dobry wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY MULTITEST 2012

 

Kujawa Maciej – klasa 4 – laureat –7 miejsce

Sulisz Ewa – klasa 4 - laureat – 7 miejsce

Suwaj Jakub – klasa 6 b – laureat – 7 miejsce

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – laureat – 10 miejsce

Proniewicz Dominika – klasa 6 a - laureat – 10 miejsce

Piotr Zawadzki – klasa 6 a– laureat – 9 miejsce

Gacparska Aniela – klasa 4 – wyróżnienie – 11 miejsce

Michałowski Marek – klasa 6 a – wyróżnienie – 11 miejsce

Milewska Magda – klasa 4 – wyróżnienie – 11 miejsce

Lubkowski Michał – klasa 6 b – wyróżnienie – 11 miejsce

Sulikowski Michał – klasa 5 – wyróżnienie – 11 miejsce

Ciechanowicz Andrzej – klasa 5 – wyróżnienie – 12 miejsce

Staroń Bartosz – klasa 4 – wyróżnienie – 13 miejsce

Milewska Julia – klasa 6 a – wyróżnienie – 14 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS

 

Milewska Magda – klasa 4 – laureat – 6 miejsce

Kurys Jacek – klasa 6b - laureat – 14 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS

 

Gacparska Aniela – klasa 4 – laureat – 4 miejsce

Kujawa Maciej – klasa 4 – laureat – 9 miejsce

Milewska Magda – klasa 4 – laureat – 10 miejsce

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 4 – laureat – 11 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI OLIMPUS

 

Staniewski Michał – klasa 5 - laureat – 9 miejsce

Suwaj Jakub – klasa b– laureat – 13 miejsce

Szczygielski Jan – klasa 6 a – laureat – 14 miejsce

 

XIV SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

 

kategoria klas IV - VI

soliści: Ania Dębniak - finalistka

zespoły: zespół w składzie: Aniela Gacparska, Pola Nowicka, Gabrysia Sawicka, Agnieszka Młokosiewicz, Ewa Sulisz, Krystiana Kijak, Karolina Pałczak, Martyna Krupowicz - laureat: wyróżnienie

 

kategoria klas I - III

soliści: Emilia Żygis - laureat: I miejsce

zespoły: zespół w składzie: Mariola Ośko, Amelia Dąbrowska, Julia Wasłowicz, Agnieszka Wąs, Emila Żygis, Agnieszka Jaskuła, Michał Błaszkiewicz - laureat: I miejsce