home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2013/2014

2013/2014


NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN 2014

Budzyński Maciej

Dębniak Andrzej

Dębniak Michał

Grzechulski Ksawery

Kadłubowski Mikołaj

Kujawa Maciej

Lubkowska Aleksandra

Madeła Kornelia

Milewska Magda

Pasternak Jagoda

Piwko Michał

Robaczyńska Joanna

Staniewski Michał

Staroń Bartosz

Sulisz Ewa

Szewczyk Jakub

Szymański Maks

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO MULTITEST

 

Kujawa Maciej – klasa 5 - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO MULTITEST

 

Kujawa Maciej – klasa 5 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI MULTITEST

 

Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

Szymański Maks – klasa 6 - wyróżnienie

Żygis Weronika – klasa 4a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY MULTITEST

 

Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 – laureat

Kadłubowski Mikołaj – klasa 6 – laureat

Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

Kędzior Gabriel – klasa 4a - wyróżnienie

Łyczek Zuzanna – klasa 4b – wyróżnienie

Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

Sulikowski Michał – klasa 6 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z RELIGII „BIBLIA”

Dąbrowska Amelia – klasa 4a – wyróżnienie

Jaskuła Hanna – klasa 5 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI EDI

Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

Staroń Bartosz – klasa 5 - laureat

Szymański Maks – klasa 6 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY EDI

Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 – wyróżnienie

Pasternak Jagoda- klasa 4a – wyróżnienie

 

KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ 

KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE POD

PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Kadłubowski Mikołaj – laureat

Staniewski Michał - laureat

 

KONKURS HUMANISTYCZNY DLA SZÓSTOKLASISTÓW ORGANIZOWANY PRZEZ

KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI W SZCZECINIE POD PATRONATEM 

ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Staniewski Michał - laureat

 

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO 

KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Staniewski Michał – klasa 6 – laureat

Szymański Maks – klasa 6 – laureat

Kadłubowski Mikołaj – klasa 6 – finalista

 

XIII KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Pikul Katarzyna – klasa 6 - laureat

Krupowicz Martyna – klasa 6 – finalista

 

XIV KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

 

VI KONKURS HISTORYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE

POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 – finalista

Czechowski Maciej – klasa 6 – finalista

Juzwa Jędrzej – klasa 6 – finalista

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUSEK”

 

Dębniak Michał – klasa 3 - laureat

Janiak Antoni – klasa 3 – laureat

Lubkowska Aleksandra – klasa 3 – laureat

Żygis Emilia – klasa 3 - laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”

 

Jaskuła Hanna – klasa 5 – wyróżnienie - I miejsce w szkole

Gacparska Aniela – klasa 5 – wyróżnienie

Kozłowska Kaja – klasa 5 - wyróżnienie

Krupowicz Martyna – klasa 6 – wyróżnienie

Milewska Magda – klasa 5 - wyróżnienie

Sulisz Ewa – klasa 5 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY „ALFIK HUMANISTYCZNY”

 

Lubkowska Aleksandra – klasa 3 - laureat

Zakrzewska Weronika – klasa 2b – bardzo dobry wynik

Dębniak Andrzej – klasa 3 –dobry wynik

Dębniak Michał – klasa 3 – dobry wynik

Dworak Jędrzej – klasa 2a – dobry wynik

Kujawa Maciej – klasa 5 – dobry wynik

Kujawa Tomasz – klasa 3 – dobry wynik

Kuleszo Vanessa – klasa 3 –dobry wynik

Pikul Katarzyna – klasa 6 – dobry wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK MATEMATYCZNY”

 

Grzechulski Ksawery – klasa 2b – bardzo dobry wynik

Staniewski Michał – klasa 6 –bardzo dobry wynik

Staroń Bartosz – klasa 5 – bardzo dobry wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "FRASZKA"

 

Jaskuła Hanna - klasa 5 - wyróżnienie - I miejsce w szkole

 

Gacparska Aniela - klasa 5 - wyróżnienie

Kozłowska Kaja - klasa 5 – wyróżnienie

Krupowicz Martyna - klasa 6 – wyróżnienie

Milewska Magda - klasa 5 - wyróżnienie

Sulisz Ewa - klasa 5 – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUSEK"

 

Dębniak Michał - klasa 3 - laureat

Janiak Antoni - klasa 3 - laureat

Lubkowska Aleksandra - klasa 3 - laureat

Żygis Emilia - klasa 3 – laureat

 

XLII OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY

 

eliminacje wojewódzkie w Lipianach

drużyna: H. Jaskuła, B.Staroń, M. Kujawa - I miejsce

drużyna: A Gardocka, E Sulisz, S. Wysługocki - IV miejsce

 

eliminacje miejskie w Szczecinie

drużyna: H. Jaskuła, B.Staroń, M. Kujawa - I miejsce

drużyna: K. Mazur, A Gardocka, E Sulisz - II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

 

Dębniak Andrzej - klasa 3 - laureat

Dębniak Michał - klasa 3 - laureat

Grzechulski Ksawery - klasa 2b – laureat

Kujawa Maciej - klasa 5 - laureat

Madeła Kornelia - klasa 3 - laureat

Staniewski Michał - klasa 6 - laureat

Staroń Bartosz - klasa 5 - laureat

Szewczyk Jakub - klasa 4a - laureat

Błaszkiewicz Michał - klasa 3 - wyróżnienie

Jaskuła Agnieszka - klasa 3 – wyróżnienie

Kadłubowski Mikołaj - klasa 6 – wyróżnienie

Krupowicz Martyna - klasa 6 – wyróżnienie

Piwko Michał - klasa 4a – wyróżnienie

Szymański Maks - klasa 6 – wyróżnienie

Terebecka Aleksandra - klasa 5 – wyróżnienie

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

 

Staniewski Michał – klasa 6 - wynik bardzo dobry

Błaszkiewicz Michał – klasa 3 - wyróżnienie

Dębniak Andrzej – klasa 3 - wyróżnienie

Dębniak Michał – klasa 3 - wyróżnienie

Kadłubowski Mikołaj – klasa 6 - wyróżnienie

Kujawa Maciej – klasa 5 - wyróżnienie

Lubkowska Aleksandra – klasa 3 - wyróżnienie

Madeła Kornelia – klasa 3 - wyróżnienie

Pasternak Jagoda – klasa 4a - wyróżnienie

Staroń Bartosz– klasa 5 - wyróżnienie

Sulikowska Maria – klasa 4a – wyróżnienie

Szewczyk Jakub – klasa 4a - wyróżnienie

Szymański Maks– klasa 6 - wyróżnienie

Terebecka Aleksandra – klasa 5 - wyróżnienie

Zakrzewska Weronika – klasa 2b - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

 

Dębniak Michał – klasa 3 – laureat

Madeła Kornelia – klasa 3 – laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GALILEO

 

Staniewski Michał – klasa 6 – laureat

Sulisz Ewa – klasa 5 – laureat

Szewczyk Jakub- klasa 4a – laureat

Szymański Maks- klasa 6 – laureat

Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

Dąbrowska Amelia – klasa 4a – wyróżnienie

Kozłowska Kaja – klasa 5 - wyróżnienie

Milewska Magda – klasa 5 – wyróżnienie

Pasternak Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO – GALILEO

 

Milewska Magda – klasa 5 - laureat

Sulisz Ewa – klasa 5 - laureat

Budzyński Maciej – klasa 4b- wyróżnienie

Kujawa Maciej – klasa 5 - wyróżnienie

Pikul Katarzyna – klasa 6 - wyróżnienie

Sawicka Gabriela – klasa 5 – wyróżnienie

Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

Szewczyk Jakub- klasa 4a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – GALILEO

 

Szewczyk Jakub – klasa 4a - laureat

Staniewski Michał – klasa 6 - laureat

Szymański Maks – klasa 6 - laureat

Buluk Aleksander – klasa 6 - wyróżnienie

Juzwa Jędrzej – klasa 6 - wyróżnienie

Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

Pasternak Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – GALILEO

 

Gacparska Aniela – klasa 5 - wyróżnienie

Szewczyk Jakub - klasa 4a - wyróżnienie

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY – UFOMATYK

 

Milewski Michał – klasa 1 – I miejsce

Grzechulski Ksawery – klasa 2b – I miejsce

Dębniak Michał – klasa 3 – I miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ALBUS

 

Szewczyk Jakub - klasa 4a – laureat

Piwko Michał – klasa 4a – laureat

Robaczyńska Joanna – klasa 4b – laureat

Kaczorowska Weronika – klasa 4b – laureat

Milewska Magda- klasa 5 – laureat

Gardocka Aleksandra – klasa 5 – laureat

Mazur Karolina – klasa 5 – laureat

Patryn Joanna – klasa 5 – laureat

Szymański Maks – klasa 6 – laureat

Bednarska Natalia – klasa 4a – wyróżnienie

Łyczek Zuzanna – klasa 4b – wyróżnienie

Ośko Mariola – klasa 4a – wyróżnienie

Krawczak Anna – klasa 4b – wyróżnienie

Budzyński Maciej – klasa 4b – wyróżnienie

Dąbrowska Amelia – klasa 4a – wyróżnienie

Gacparska Aniela – klasa 5 – wyróżnienie

Kozłowska Kaja – klasa 5 – wyróżnienie

Puzia Fiip – klasa 5 – wyróżnienie

Burchard Zofia – klasa 5 – wyróżnienie

Staniewski Michał – klasa 6 – wyróżnienie

Ciechanowicz Andrzej – klasa 6 - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – ALBUS

 

Pasternak Jagoda- klasa 4a – laureat

Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

Piwko Michał – klasa 4a – laureat

Staroń Bartosz – klasa 5 – laureat

Szymański Maks- klasa 6 – laureat

Staniewski Michał – klasa 6 – laureat

Kadłuboski Mikołaj – klasa 6 – laureat

Robaczyńska Joanna- klasa 4a – wyróżnienie

Osko Mariola – klasa 4a – wyróżnienie

Budzyński Maciej – klasa 4a – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY – ALBUS

 

Szewczyk Jakub- klasa 4a – laureat

Budzyński Maciej – klasa 4b – laureat

Sulisz Ewa – klasa 5 – laureat

Piwko Michał – klasa 4a – wyróżnienie

Pasternak Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie

Michoń Jagoda – klasa 4a – wyróżnienie

Kaczorowska Weronika – klasa 4b – wyróżnienie

Sulikowska Maria – klasa 4a – wyróżnienie

Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróznienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI – EDI PANDA

 

Staniewski Michał - klasa 6 – laureat

Staroń Bartosz – klasa 5 - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY – OMNIBUS 2014

 

Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

Lubkowska Aleksandra – klasa 3 – bardzo dobry wynik

Błaszkiewicz Michał – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Dębniak Michał – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Kujawa Tomasz – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Madeła Kornelia – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Kuleszo Vanessa – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Dębniak Andrzej – klasa 3 – bardzo dobry wynik

Piotrowski Stanisław – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Kędzior Gabriel – klasa 4a - bardzo dobry wynik

Kujawa Maciej – klasa 5 - bardzo dobry wynik

Patryn Joanna – klasa 5 - bardzo dobry wynik

Młokosiewicz Agnieszka – klasa 5 - bardzo dobry wynik

Krupowicz Martyna – klasa 6 – bardzo dobry wynik

Gardocka Aleksandra – klasa 5 - bardzo dobry wynik

Gacparska Aniela – klasa 5 - bardzo dobry wynik

Gołębiowska Zofia – klasa 2b – dobry wynik

Grzechulski Ksawery – klasa 2b – dobry wynik

Chrzanowska Pola- klasa 3 – dobry wynik

Grzesik Amelia – klasa 3 – dobry wynik

Jaskuła Agnieszka – klasa 3 – dobry wynik

Budzyński Maciej – klasa 4b – dobry wynik

Jaskuła Hanna – klasa 5 – dobry wynik

Pikul Katarzyna – klasa 6 - dobry wynik

Wysługocki Szymon – klasa 5 – dobry wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS

 

Żygis Weronika – klasa 4a - laureat

Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat

Sulisz Ewa – klasa 5 - laureat

Szymański Maks – klasa 6 – laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO OLIMPUS

 

Żygis Weronika – klasa 4a - laureat

Żygis Emilia – klasa 3– laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS

 

Michoń Jagoda – klasa 4b - laureat

Łyczek Zuzanna – klasa 4b – laureat

Szewczyk Jakub – klasa 4a – laureat