home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2015/2016

2015/2016


NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

 

Aleksandra Lubkowska kl. V

Emilia Żygis kl. V

Paweł Kowalski kl. VI

Jagoda Pasternak kl. VI

Jakub Szewczyk kl. VI

Weronika Żygis kl. VI

 

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE XLIV OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO 

 

Jaskuła Agnieszka - klasa V - I miejsce

Lubkowska Aleksandra - klasa V - I miejsce

Madeła Kornelia - klasa V - I miejsce

 

XVI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

KLASYFIKACJA GRUPOWA

 

Żygis Emilia - klasa V - II miejsce

Lubkowska Aleksandra - klasa V - II miejsce

Grzesik Amelia - klasa V - II miejsce

 

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a  -  II miejsce

 

VII MIĘDZYSZKONY KONKURS PRZYRODNICZY - KLASYFIKACJA GRUPOWA

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - II miejsce

Lubkowska Aleksandra - klasa V - II miejsce

Budzyński Maciej - klasa VI b - II miejsce

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY UFOMATYK 2016

 

Hanna Oleńczuk - klasa I b - I miejsce

 

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY BAKAŁAMARZ 2016

 

Wiercińska Julia - klasa III -  I miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY GALILEO 2016

 

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - laureat

Dębniak Andrzej - klasa V - laureat

Dębniak Michał - klasa V - laureat

Szewczyk Jakub - klasa VI a- laureat

Kowalski Paweł - klasa VI b - laureat

Dworak Jędrzej - klasa IV a - wyróżnienie

Kujawa Tomasz - klasa V - wyróżnienie

Żygis Weronika - klasa VI a - wyróżnienie

Krawczak Anna - klasa VI b - wyróżnienie

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - wyróżnienie

Pasternak Jagoda - klasa VI a - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY GALILEO 2016

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA 2016

 

 POZIOM I

Jarecki Michał - klasa III - wyróżnienie

 

POZIOM II

Dębniak Michał - klasa V - laureat

Kaczorowska Weronika - klasa VI b - laureat

Krawczak Anna - klasa VI b - laureat

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - laureat

Pasternak Jagoda - klasa VI a - laureat

Szewczyk Jakub - klasa VI a - laureat

Lubkowska Aleksandra - klasa V - laureat

Piwko Michał - klasa VI a - laureat

Dworak Jędrzej - klasa VI a - laureat

Kowalski Paweł - klasa VI b - laureat

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - laureat

Kujawa Tomasz - klasa V a - laureat

Dębniak Andrzej - klasa V - wyróżnienie

Żygis Weronika - klasa VI a - wyróżnienie

Łyczek Zuzanna - klasa VI b - wyróżnienie

Stortz Mikołaj - klasa VI a - wyróżnienie

Żygis Emilia - klasa V - wyróżnienie

 

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 

Dębniak Michał - klasa V - bardzo dobry

Pasternak Jagoda - klasa VI a - bardzo dobry

Jarecki Michał - klasa III - wyróżnienie

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - wyróżnienie

Dworak Jędrzej - klasa IV a - wyróżnienie

Dębniak Andrzej - klasa V - wyróżnienie

Żygis Weronika - klasa VI a - wyróżnienie

Szewczyk Jakub - klasa VI a - wyróżnienie

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - wyróżnienie

Kowalski Paweł - klasa VI b - wyróżnienie

Krawczak Anna - klasa VI b - wyróżnienie

Sulikowska Maria - klasa VI a - wyróżnienie

 

KONKURS ZUCH 2016 – JĘZYK ANGIELSKI

 

Stachnik Melania - klasa I b - laureat

Adamska Natalia - klasa I b - laureat

Kujawa Tymoteusz - klasa I b - laureat

Bilewicz Piotr - klasa I b - laureat

Krukiel Adam - klasa I b - laureat

Oleńczuk Hanna - klasa I b - laureat

 

KONKURS ZUCH 2016

 

Oleńczuk Hanna - klasa I b - laureat

Stachnik Melania - klasa I b - laureat

Brandenburg Jakub - klasa I b - laureat

Szpatowicz Marianna - klasa I b - laureat

Adamska Natalia - klasa I b - laureat

Bęćkowska Julia - klasa I b - laureat

Kujawa Tymoteusz - klasa I b - laureat

Cerkowniak Barbara - klasa I b - laureat

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI - OLIMPUS SESJA ZIMOWA

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - 1. Miejsce

Żygis Weronika - klasa VI a - laureat

Pasternak Jagoda - klasa VI a - laureat

Robaczyńska Joanna - klasa VI b - laureat

Krawczak Anna - klasa VI b - laureat

Piwko Michał - klasa VI a - laureat

Dębniak Michał - klasa V - laureat

 

Grzechulski Ksawery - klasa IV b - laureat

 

XV KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - laureat

 

VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika - klasa VI a - laureat

 

VIII KONKURS HISTORYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Budzyński Maciej - klasa VI a - finalista

 

VXI KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZECINIE POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Szewczyk Jakub - klasa VI a - laureat

Pasternak Jagoda - klasa VI a - finalista

Piwko Michał - klasa VI a - finalista

 

Żygis Weronika - klasa VI a - finalista

 

KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika – klasa 6 a – finalista

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika – klasa 6 a – laureat

Żygis Emilia – klasa 5 – laureat

Smoleń Tomasz – klasa 6 a - laureat

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Żygis Weronika – klasa 6 a – laureat

Dębniak Michał – klasa 5 – finalista

Żygis Emilia – klasa 5 – finalista

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W SZCZECINIE

 

Kowalski Paweł – klasa 6 b – finalista

 

Lubkowska Aleksandra – klasa 5 - finalista  

 

KONKURS HUMANISTYCZNY – GIMNAZJUM KATOLICKIE

 

Szewczyk Jakub – klasa 6 a – II miejsce – laureat

 

KONKURS MATEMATYCZNY – GIMNAZJUM KATOLICKIE

 

Szewczyk Jakub – klasa 6 a – III miejsce – laureat

Żygis Weronika – klasa 6 a – IV miejsce – laureat

 Pasternak Jagoda – klasa 6 a – X miejsce – laureat

 

SPADE – KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Żygis Weronika – klasa 6a – VI miejsce – laureat

 

ALFIK MATEMATYCZNY

 

Jarecki Michał – klasa 3 – bardzo dobry wynik

Grzechulski Ksawery – klasa 4 b – bardzo dobry wynik

Dębniak Michał – klasa 5 – bardzo dobry wynik

Dębniak Andrzej – klasa 5 – bardzo dobry wynik

Żygis Weronika – klasa 6 a – bardzo dobry wynik

Pasternak Jagoda – klasa 6 a – bardzo dobry wynik

 

ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Dworak Jędrzej – klasa 4 a – laureat

Jarecki Michał – klasa 3 - bardzo dobry wynik

Kubaj Dąbrówka – klasa 4 a - bardzo dobry wynik

Pałczak Małgorzata – klasa 4 b - bardzo dobry wynik

Kieczka Amelia – klasa 4 b - bardzo dobry wynik

Gołębiowska Zofia – klasa 4 b - bardzo dobry wynik

Lachowicz Bartłomiej – klasa 4b- dobry wynik

Kowalski Paweł – klasa 6b - dobry wynik

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUS Z MATEMATYKI

 

Dębniak Andrzej - klasa 5 - laureat

Dębniak Michał - klasa 5 - laureat

Grzechulski Ksawery - klasa 4b - laureat

Lubkowska Aleksandra - klasa 5 - laureat

Pasternak Jagoda - klasa 6a - laureat

Robaczyńska Joanna - klasa 6b – laureat

 

XVII SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ