home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2016/2017

2016/2017


NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

 

Emilia Żygis - klasa VII

Anna Bilewicz - klasa VI a

 

ZUCH – EDYCJA ROCZNA JĘZYK ANGIELSKI

 

Helena Pospieszna – klasa 0 - laureat

 

Maria Żygis – klasa II – laureat

Darek Chańko – klasa II – laureat

 

Julia Kostrzewa – klasa III b – MIEJSCE I – laureat

Melania Stachnik – klasa III b – MIEJSCE III- laureat

Natalia Adamska – klasa III b - laureat

Tomasz Orłowski – klasa III a – laureat

Piotr Bilewicz – klasa III b – laureat

Paul Brandenburg – klasa III b – laureat

Jan Tarnowski – klasa III a - laureat

 

ZUCH – EDYCJA ROCZNA JĘZYK POLSKI

 

Darek Chańko – klasa II – laureat

 

Paul Brandenburg – klasa III b – laureat

Hanna Feledyk – klasa III b – laureat

 

ZUCH – EDYCJA ROCZNA MATEMATYKA

 

Darek Chańko – klasa II – laureat

Helena Bulak – klasa II – laureat

 

Błażej Kiernożycki –klasa III b – I MIEJSCE –laureat

Hanna Oleńczuk – klasa III b – laureat

Julia Bęćkowska – klasa III b – laureat

Paul Brandenburg – klasa III b - laureat

 

OMNIBUS 2018

 

Maria Kogut - klasa IV b - wynik dobry

Nikola Kuleszo - klasa IV b - wynik dobry

Hanna Posadzy - klasa IV b - wynik dobry

 

Michał Jarecki - klasa V - wynik bardzo dobry

Karolina Paszkiewicz - klasa V - wynik bardzo dobry

Damian Momot  - klasa V - wynik dobry

Nikodem Juchnik - Juchnicki - klasa V - wynik dobry

 

Anna Bilewicz - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Bartłomiej Lachowicz - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Jędrzej Dworak - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Dąbrówka Kubaj - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Natalia Kowalska - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Zofia Gołębiowska - klasa VI b - wynik dobry

Emilia Stankiewicz - klasa VI a - wynik dobry

 

Michał Dębniak  - klasa VII - wynik bardzo dobry

Michał Błaszkiewicz - klasa VII - wynik bardzo dobry

Zuzanna Burchard - klasa VII - wynik dobry

Kornelia Madeła - klasa VII - wynik dobry

Emilia Żygis - klasa VII - wynik dobry

Agnieszka Jaskuła - klasa VII - wynik dobry

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PANDA

JĘZYK ANGIELSKI

 

Michał Dębniak  - klasa VII - laureat

Emilia Żygis - klasa VII - laureat

Anna Bilewicz - klasa VI a - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

POZIOM I

 

Barbara Cerkowniak - klasa III b - laureat

Hanna Oleńczuk - klasa III b - laureat

Tymoteusz Kujawa - klasa III b - laureat

Paul Brandenburg - klasa III b - laureat

Natalia Adamska - klasa III b - laureat

Piotr Bilewicz - klasa III b - laureat

Julia Kostrzewa - klasa III b - laureat

Adam Krukiel - klasa III b - wyróżnienie

Błażej Kiernożycki - klasa III b - wyróżnienie

Dariusz Chańko - klasa II - wyróżnienie

Helena Lenczewska - klasa II - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

POZIOM II

 

Ksawery Grzechulski - klasa VI b - laureat

Michał Jarecki - klasa V - laureat

Jędrzej Dworak  - klasa VI a - laureat

Dąbrówka Kubaj - klasa VI a - wyróżnienie

Natalia Kowalska - klasa VI b - wyróżnienie

Dominika Crasto - klasa VI a - wyróżnienie

Emilia Jodko - klasa VI b  - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

POZIOM III

 

Michał Dębniak  - klasa VII - laureat

Andrzej Dębniak - klasa VII - wyróżnienie

Kornelia Madeła - klasa VII – wyróżnienie

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZORGANIZOWANY

PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Emilia Żygis - klasa VII - laureat

Michał Dębniak - klasa VII - finalista

 

KONKURS MATEMATYCZNY ZORGANIZOWANY

PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Michał Dębniak - klasa VII - laureat

Andrzej Dębniak - klasa VII - laureat

Kornelia Madeła - klasa VII - finalista

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ZORGANIZOWANY

PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Michał Dębniak  - klasa VII - finalista

Andrzej Dębniak - klasa VII - finalista

 

XVII KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI ZORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Anna Bilewicz - klasa VI a - finalista

 

VI KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI ZORGANIZOWANY PRZEZ XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

Wiktor Piekarski - klasa VI b - finalista

 

XVIII KONKURS MATEMATYCZNY UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Jędrzej Dworak  - klasa VI a - finalista

 

KONKURS MATEMATYCZNY MATFAN

 

Michał Dębniak - klasa VI a – finalista

 

KONKURS MATEMATYCZNY MATFAN

 

Michał Dębniak  - klasa VI a - finalista

 

ZUCH – EDYCJA SEMESTRALNA JĘZYK ANGIELSKI

 

Stanisław Koniarski - klasa III a·- laureat             

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA 

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - OLIMPUSEK SESJA ZIMOWA

 

Maria Żygis - klasa II - MIEJSCE VI - laureat

Dariusz Chańko - klasa II - MIEJSCE XI - laureat

Paul Jakub Brandenburg - klasa III b - MIEJSCE IX - laureat

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUSEK SESJA ZIMOWA

 

Paul Jakub Brandenburg - klasa III b - MIEJSCE XV - laureat

 

SZKOLNE MISTRZOSTWA GRY W SZACHY

KATEGORIA KLAS 0-III

 

Łukasz Kowalski - klasa II - MIEJSCE I     

Beniamin Rać - klasa II - MIEJSCE II                        

Paul Jakub Brandenburg -  klasa III b - MIEJSCE III                       

 

SZKOLNE MISTRZOSTWA GRY W SZACHY

KATEGORIA KLAS IV - VII

 

Michał Jarecki - klasa V - MIEJSCE I        

Antoni Burchard - klasa IV b - MIEJSCE II                             

Rafał Jarecki - klasa IV a - MIEJSCE III                    

 

BUKOWY KROS GÓRSKI – KATEGORIA DZIEWCZĄT

 

Amelia Kieczka - klasa VI b - MIEJSCE IV              

Marta Wereszczyńska - klasa V - MIEJSCE V                      

Klaudia Krata - klasa IV a - MIEJSCE VI   

 

BUKOWY KROS GÓRSKI – KATEGORIA CHŁOPCÓW

 

Michał Milewski - klasa VI b - MIEJSCE VIII         

Hubert Rogalski               - klasa V - MIEJSCE IX                  

Maciej Nowy - klasa IV a - MIEJSCE XII

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI

OLIMPUS SESJA JESIENNA

 

Michał Jarecki - klasa V - MIEJSCE I - laureat

Michał Dębniak - klasa VII - MIEJSCE IV - laureat

Kornelia Madeła - klasa VII - MIEJSCE V - laureat

Aleksandra Kuciak - klasa IV a - MIEJSCE VI - laureat

Andrzej Dębniak - klasa VII - MIEJSCE VI - laureat

Ksawery Grzechulski - klasa VI b- MIEJSCE VIII - laureat

 

KONKURS GRYFICI – NASZE DZIEDZICTWO

 

Ksawery Grzechulski - klasa VI b - MIEJSCE II

Szymon Machnacz - klasa V - MIEJSCE III

 

ELIMINACJE MIEJSKIE XLVI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO

W TESTACH Z PIERWSZEJ POMOCY, PRZEPISÓW RUCHUDROGOWEGO I WIEDZY PTTK

 

Agnieszka Jaskuła - klasa VII - MIEJSCE I

 

KONKURS WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

 

Wiktoria Pacholik - klasa III a - MIEJSCE I                             

Jan Tarnowski - klasa III a - MIEJSCE I

Hanna Kolańczyk - klasa III a - MIEJSCE II             

Piotr Bilewicz - klasa III b - MIEJSCE II    

Tymoteusz Kujawa - klasa III b - MIEJSCE II        

Dariusz Chańko - klasa II - MIEJSCE II     

Natalia Adamska - klasa III b - MIEJSCE II             

Julia Kostrzewa - klasa III b - MIEJSCE II               

Stanisław Igras - klasa III b - MIEJSCE II 

Błażej Kiernożycki - klasa III b - MIEJSCE III         

Helena Bulak - klasa II - MIEJSCE III        

Łukasz Kowalski - klasa II - MIEJSCE III  

Emilia Crasto - klasa III a - MIEJSCE III    

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Klasa II

Dariusz Chańko - klasa II - najlepszy wynik

Klasy III

Piotr Bilewicz - klasa III b - wynik bardzo dobry

Julia Kostrzewa - klasa III b - wynik bardzo dobry

Hanna Feledyk - klasa III b - wynik bardzo dobry

Paul Jakub Branderburg - klasa III b - wynik bardzo dobry

Amelia Dolecka - klasa III b - wynik bardzo dobry

Hanna Oleńczuk - klasa III b - wynik dobry

Klasy IV

Aleksandra Kuciak - klasa IV a - wynik bardzo dobry

Hanna Posadzy - klasa IV b - wynik bardzo dobry

Hanna Hoły - klasa IV a - wynik dobry

Klasa V

Michał Milewski - klasa V - wynik bardzo dobry

Klasy VI

Jędrzej Dworak - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Anna Bilewicz - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Dąbrówka Kubaj - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Małgorzata Pałczak - klasa VI b - wynik bardzo dobry   

Natalia Kowalska - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Bartłomiej Lachowicz - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Wiktor Piekarski - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Weronika Przybylska - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Zofia Gołębiowska - klasa VI b - wynik bardzo dobry

Dominika Crasto - klasa VI a - wynik bardzo dobry

Barbara Stankiewicz - klasa VI a - wynik dobry

Emilia Stankiewicz - klasa VI a - wynik dobry      

Klasa VII

Andrzej Dębniak - klasa VII - wynik bardzo dobry

Michał Dębniak - klasa VII - wynik bardzo dobry

Kornelia Madeła - klasa VII - wynik bardzo dobry

Zuzanna Burchard - klasa VII - wynik bardzo dobry

Dominka Białek                - klasa VII - wynik bardzo dobry

Emilia Żygis - klasa VII - wynik dobry

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

 

Klasa II:

Dariusz Chańko - klasa II - najlepszy wynik

Klasa III:

Jakub Brandenburg - klasa III b - najlepszy wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z MATEMATYKI

Michał Dębniak                - klasa VII - MIEJSCE II - laureat

Andrzej Dębniak - klasa VII - MIEJSCE IV - laureat

Michał Jarecki - klasa V - MIEJSCE VII - laureat

 

Kornelia Madeła - klasa VII - MIEJSCE XIII - wyróżnienie

Jędrzej Dworak - klasa VI a - MIEJSCE XIV - wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Emilia Żygis - klasa VII - MIEJSCE V - laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN Z PRZYRODY

 

Michał Milewski - klasa V - MIEJSCE IX - wyróżnienie