home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2009/2010

Element110

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Aleksandra Szarapanowska kl. VI - laureatka,

Borys Szymański kl. VI - finalista,

Piotr Błaszkiewicz kl. VI - finalista;

 

KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Szymon Kujawa kl. VI - finalista,

Łukasz Krawczak kl. VI - finalista;

 

KANGUREK MATEMATYCZNY 2010

 

Staniewski Michał kl. II - wynik bardzo dobry,

Sulikowski Michał kl. I I- wynik bardzo dobry,

Kadłubowski Mikołaj kl. II - wynik bardzo dobry;

 

KANGUR MATEMATYCZNY 2010

 

Staroń Kacper kl. IV - laureat - maksymalna ilość punktów!

Kurys Jacek kl. III - wynik bardzo dobry,

Kujawa Kuba kl. IV - wyróżnienie,

Suwaj Jakub kl. III - wyróżnienie,

Zawadzki Piotr kl. III - wyróżnienie,

Błaszkiewicz Franek kl.III - wyróżnienie,

Michałowski Marek kl. III - wyróżnienie,

Lenkiewicz Franek kl. IV - wyróżnienie,

Pęski Jaś kl. IV - wyróżnienie,

Gronwald Jan kl. V - wyróżnienie,

Kujawa Szymon kl. VI - wyróżnienie,

Staniewska Martyna kl. VI - wyróżnienie,

Raczyński Mateusz kl. VI - wyróżnienie,

Krawczak Łukasz kl. VI - wyróżnienie;

 

IX ARCHIDIECEZJALNY PRZEGLĄD TEATRALNY O TEMATYCE RELIGIJNEJ

 

I miejsce dla aktorów Koła Teatralnego KSP za przedstawienie "Tajemniczy Przyjaciel";

 

38 OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY, ELIMINACJE MIEJSKIE

 

 3 miejsce dla zespołu w składzie: Piotr Błaszkiewicz, Miłosz Śmietana i Szymon Kujawa (klasa VI) i

4 miejsce dla zespołu dziewcząt: Maria Mielniczuk (kl.V), Alicja Bednarek (kl.V) i Aleksandra Szarapanowska (kl.VI);

 

KONKURS LITERACKI ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI

 

I miejsce Weronika Pałczak,

IV miejsce - Szymon Kujawa;

 

WYNIKI KONKURSU ZORGANIZOWANEGO PRZEZ CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ

 

HISTORIA

Franek Lenkiewicz kl. IV - laureat (8 miejsce),

Kacper Staroń kl. IV - wyróżnienie (11 miejsce),

Kuba Kujawa kl. IV - wyróżnienie (13 miejsce),

Marcel Szmeterowicz kl. IV - wyróżnienie (14 miejsce),

JĘZYK ANGIELSKI

Denis Gołos kl. VI - laureat (7 miejsce),

Jaś Pęski kl. IV - wyróżnienie (14 miejsce),

Kacper Staroń kl. IV - wyróżnienie - (15 miejsce),

Szymon Jaskuła kl. V - wyróżnienie (13 miejsce),

Bartek Łucyk kl. V - wyróżnienie (14 miejsce),

MIX HUMANISTYCZNY

Marcel Szmeterowicz kl. IV - laureat (8 miejsce),

Szymon Jaskuła kl. V - laureat (8 miejsce),

Kuba Kujawa kl. IV - laureat (10 miejsce),

Franek Lenkiewicz kl.IV - wyróżnienie (13 miejsce),

Jaś Pęski kl. IV - wyróżnienie (14 miejsce)

 

ENGLISH HIGH FLIER ORGANIZATOR - ŁOWCY TALENTÓW JERSZ

 

Ola Szarapanowska klasa VI - 1 miejsce w województwie i 59 w kraju - wynik bardzo dobry,

Denis Gołos klasa VI - 5 miejsce w województwie i 94 w kraju - wynik dobry,

Bartek Łucyk klasa IV - 13 miejsce w województwie i 177 w kraju - wynik dobry,

Szymon Jaskuła klasa IV - 13 miejsce w województwie i 177 w kraju - wynik dobry;

 

OLIMPUS – MATEMATYKA

 

I miejsce - laureat - Kuba Kujawa, klasa IV,

4 miejsce - laureat - Kacper Staroń, klasa IV,

8 miejsce - laureat - Jaś Pęski, klasa IV,

9 miejsce - laureat - Franek Lenkiewicz, klasa IV;

 

OLIMPUS - JĘZYK ANGIELSKI

 

2 miejsce - laureat - Szymon Jaskuła, klasa V,

5 miejsce - laureat - Denis Gołos, klasa VI,

7 miejsce - laureat - Marcel Szmeterowicz, klasa IV,

9 miejsce - laureat - Jaś Pęski, klasa IV;

 

 

FINALIŚCI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ XIII LO

 IX KONKURS HUMANISTYCZNY

 

Piotr Błaszkiewicz - laureat,

Ola Szarapanowska - laureatka,

Ola Podwalska - finalistka,

 II Konkurs Historyczny

Łukasz Krawczak - laureat,

Ola Szarapanowska - laureatka,

Szymon Jaskuła - finalista,

X Konkurs Matematyczny

Szymon Kujawa - finalista,

Martyna Staniewska - finalistka;

 

ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Jaś Szczygielski kl. III - 9 miejsce w województwie, 181 w kraju,

Marcel Szmeterowicz kl. IV - 10 miejsce w województwie, 55 w kraju - wynik dobry,

Kacper Staroń kl. IV - 15 miejsce w województwie, 105 w kraju,

Ola Szarapanowska kl. VI - 15 miejsce w województwie, 155 w kraju,

Denis Gołos kl. VI - 22 miejsce w województwie, 198 w kraju;

 

ALFIK MATEMATYCZNY

 

Kacper Staroń kl. IV - 5 miejsce w województwie, 42 w kraju - wynik bardzo dobry,

Kuba Kujawa kl. IV - 6 miejsce w województwie, 48 w kraju - wynik bardzo dobry,

Mateusz Raczyński kl. VI - 17 miejsce w województwie, 175 w kraju - wynik dobry,

Kuba Suwaj kl. III - 20 miejsce w województwie, 239 w kraju;

 

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "SZCZECIN - WCZORAJ I DZIŚ" ZORGANIZOWANY PRZEZ SP NR 51

 

Piotr Błaszkiewicz kl. VI - finalista;

 

KONKURS MATEMATYCZNY "UFOMATYK" ZORGANIZOWANY PRZEZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCĄ SZKOŁĘ MUZYCZNĄ I STOPNIA W SZCZECINIE

 

Kuba Wiertelak i Kuba Suwaj - I miejsce wśród uczniów klas III

Mikołaj Kadłubowski - III miejsce wśród uczniów klas II

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "SZCZECIN - MOJA MAŁA OJCZYZNA"

ZORGANIZOWANY PRZEZ KSP IM. ŚW. RODZINY W SZCZECINIE

 

klasy I - III

Maciej Czechowski kl. II - II miejsce

Kuba Suwaj kl. III - III miejsce

klasy IV - VI

Piotr Błaszkiewicz kl. VI - I miejsce

Szymon Kujawa kl. VI - II miejsce

 

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA

Piotr Błaszkiewicz

Szymon Jaskuła

Łukasz Krawczak

Jakub Kujawa

Franciszek Lenkiewicz

Jan Pęski

Martyna Staniewska

Kacper Staroń

Jakub Suwaj

Aleksandra Szarapanowska

Marcel Szmeterowicz