home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2018/2019

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PINGWIN- PRZYRODA

Hanna Oleńczuk - klasa IV b - laureat

Paul Brandenburg - klasa IV b - wyróżnienie

 

Michał Milewski - klasa VII - wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PINGWIN - JĘZYK NIEMIECKI

Natalia Adamska - klasa IV b - wyróżnienie

 

Anna Bilewicz - klasa VII a - wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PINGWIN- JĘZYK ANGIELSKI

Damian Momot - klasa VI - wyróżnienie

 

Emilia Żygis - klasa VIII - laureat

Andrzej Dębniak - klasa VIII - wyróżnienie

Maria Sadłowska - klasa VIII - wyróżnienie

Pola Chrzanowska - klasa VIII - wyróżnienie

KONKURS WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

Dariusz Chańko - klasa III - MIEJSCE II

Konstanty Zakrzewski - klasa III - MIEJSCE II

Łukasz Kowalski - klasa III - MIEJSCE II

Helena Lenczewska - klasa III - MIEJSCE III

Oktawian Grzechulski - klasa III - MIEJSCE III

 

Piotr Ruda - klasa II - MIEJSCE III

Agnieszka Świerczyńska - klasa II - MIEJSCE III

Michał Sowiński - klasa II - MIEJSCE III

Hanna Dzierżawska - klasa II - MIEJSCE III

Hanna Kujawa - klasa II - MIEJSCE III

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI OLIMPUS SESJA JESIENNA

Michał Dębniak - klasa VIII - MIEJSCE III - laureat

Andrzej Dębniak - klasa VIII - MIEJSCE X - laureat

Michał Jarecki - klasa VI - MIEJSCE X - laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY

Kornelia Banaś - klasa II - bardzo dobry wynik

 

Helena Bulak - klasa III - bardzo dobry wynik

Helena Lenczewska - klasa III - dobry wynik

Dariusz Chańko - klasa III - dobry wynik

 

Paul Brandenburg - klasa IV b - dobry wynik

 

Maria Kogut - klasa V b - najlepszy wynik klas V

 

Karolina Paszkiewicz - klasa VI - bardzo dobry wynik

Szymon Machnacz - klasa VI - dobry wynik

 

Jędrzej Dworak - klasa VII a - bardzo dobry wynik

Dąbrówka Kubaj - klasa VII a - bardzo dobry wynik

Zofia Gołębiowska - klasa VII b - bardzo dobry wynik

Bartłomiej Lachowicz - klasa VII b - bardzo dobry wynik

Natalia Kowalska - klasa VII b - bardzo dobry wynik

Małgorzata Pałczak - klasa VII b - bardzo dobry wynik

Weronika Przybylska - klasa VII b - bardzo dobry wynik

Dominika Crasto - klasa VII a - dobry wynik

Emilia Stankiewicz - klasa VII a - dobry wynik

 

Zuzanna Burchard - klasa VIII - bardzo dobry wynik

Michał Dębniak - klasa VIII - bardzo dobry wynik

Agnieszka Jaskuła - klasa VIII - bardzo dobry wynik

Vanessa Kuleszo - klasa VIII - bardzo dobry wynik

Kornelia Madeła - klasa VIII - bardzo dobry wynik

Dominika Białek - klasa VIII - dobry wynik

Emilia Żygis -  klasa VIII - dobry wynik

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

Mateusz Kwintal - klasa II - najlepszy wynik

Helena Lenczewska - klasa III - najlepszy wynik

XX SZCZECIŃSKI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

II miejsce w kategorii zespołów: Helena Bulak, Oktawian Grzechulski, Helena Lenczewska, Olga Policzkiewicz, Maria Żygis klasa 3 z kolędą "Gwiazda na kiju"

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

W kategorii klas drugiej i trzeciej:

Gabriela Juszyńska - klasa 2 - I miejsce ex aequo

Helena Lenczewska - klasa 3 - I miejsce ex aequo

Oktawian Grzechulski - klasa 3 - II miejsce

Kornelia Banaś - klasa 2 - III miejsce ex aequo

Maja Smykowska - klasa 3 - III miejsce ex aequo

Joanna Tamborska - klasa 3 - wyróżnienie

Helena Bulak - klasa 3 - wyróżnienie

 

Nagroda publiczności:

ex aequo: Gabriela Juszyńska - klasa 2 oraz Helena Lenczewska - klasa 3

 

W kategorii klas czwartych i piątych:

Julia Kostrzewa – klasa 4b - I miejsce 

Weronika Lila – klasa 5b - II miejsce ex aequo

Kamila Staniul – klasa 5b - II miejsce ex aequo

Zofia Hoły – klasa 5b - III miejsce ex aequo

Klara Pałczak – klasa 5a - III miejsce ex aequo

Aleksandra Kuciak – klasa 5a - wyróżnienie

Melania Stachnik – klasa 4b - wyróżnienie

 

W kategorii klas szóstej, siódmych i ósmej:

Michał Jarecki – klasa 6 - I miejsce

Michał Błaszkiewicz klasa 8 - II miejsce

Hanna Nowicka – klasa 7b - III miejsce

Karolina Truszkowska – klasa 6 - wyróżnienie

Zofia Gołębiowska – klasa 6 - wyróżnienie

Małgorzata Pałczak – klasa 7b - wyróżnienie