home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Rok szkolny 2019/2020

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

KATEGORIA „MALUCH” KLASA 3 SZKOŁA PODSTAWOWA

Oliwier Wańtowski – kl. 3a – wyróżnienie

 

KATEGORIA „MALUCH” KLASA 4 SZKOŁA PODSTAWOWA

Daria Kowalczyk – kl.4 – wyróżnienie

 

KATEGORIA „BENIAMIN” KLASA 5 SZKOŁA PODSTAWOWA

Natalia Adamska – kl. 5b – wynik bardzo dobry

Julia Salomończyk – kl. 5a – wyróżnienie

 

KATEGORIA „BENIAMIN” KLASA 6 SZKOŁA PODSTAWOWA

Maria Kogut – kl. 6b – wyróżnienie

Rafał Jarecki – kl. 6a – wyróżnienie

Maksymilian Mackiewicz – kl. 6b – wyróżnienie

Zuzanna Mackiewicz – kl. 6b - wyróżnienie

 

KATEGORIA „KADET” KLASA 7 SZKOŁA PODSTAWOWA

Karolina Paszkiewicz – kl. 7 – wyróżnienie

Michał Jarecki – kl. 7 – wyróżnienie

Karolina Truszkowska – kl. 7 – wyróżnienie

 

KATEGORIA „KADET” KLASA 8 SZKOŁA PODSTAWOWA

Dąbrówka Kubaj – kl. 8a – wyróżnienie

Wiktor Piekarski – kl. 8b – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN

Natalia Adamska - kl. 5 b - laureat 

Dariusz Chańko - kl. 4 – laureat

Zuzanna Mackiewicz - kl. 6 b – wyróżnienie

Maria Żygis - kl. 4 – wyróżnienie

KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Oliwier Wańtowski - kl. 3 a – laureat

Tomasz Grzeszczak - kl. 3 b – wyróżnienie

Rafał Jarecki - kl. 6 a – wyróżnienie

Michał Jarecki - kl. 7 – laureat

Jędrzej Dworak - kl. 8 a – laureat

KONKURS GALILEO

Maria Żygis - kl. 4 – laureat

Dariusz Chańko - kl. 4 – laureat

Paul Brandenburg - kl. 5 b – wyróżnienie

Maksymilian Mackieiwcz - kl. 6 b – laureat

Klara Pałczak - kl. 6 a – wyróżnienie

Hanna Tur - kl. 7 – wyróżnienie

Bartłomiej Lachowicz - kl. 8 b – wyróżnienie

Kaja Żebiełowicz - kl. 8 b – wyróżnienie

Łukasz Gołąb - kl. 8 b – wyróżnienie

Emilia Jodko - kl. 8 b – wyróżnienie

KONKURS CHEMICZNY ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Anna Bilewicz - kl. 8 a – finalista   

KONKURS FIZYCZNY ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Wiktor Piekarski - kl. 8 b – finalista

KONKURS HISTORYCZNY ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Artur Rewak - kl. 8 a – finalista 
KONKURS M ATEMATYCZNY ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Bianka Kurys - kl. 8 b – finalista

Michał Jarecki - kl. 7 – finalista

KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Łukasz Suwaj - kl. 8 a – finalista

Piotr Roguski - kl. 8 b – finalista

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Dąbrówka Kubaj - kl. 8 a – finalista

Anna Bilewicz - kl. 8 a – finalista   

KONKURS PRZYRODNIK

Jędrzej Dworak – kl. 8a – laureat

Wiktor Piekarski – kl. 8b - laureat

EDI PINGWIN Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Natalia Adamska z kl. 5b – dyplom laureata, nagroda książkowa

EDI PINGWIN Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dariusz Chańko z kl. 4 – dyplom laureata, nagroda książkowa

Zuzanna Mackiewicz z kl. 6b – dyplom wyróżnienia

ALFIK MATEMATYCZNY

Oliwier Wańtowski - kl. 3a – bardzo dobry wynik

Michał Jarecki - kl. 7 – bardzo dobry wynik

Aleksandra Kuciak - kl. 6a – dobry wynik

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Anna Bilewicz – kl. 8a - finalistka 

Natalia Kowalska - kl. 8b - finalistka 

XIX KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO

Zofia Gołębiowska - kl.8b - finalistka

ALFIK HUMANISTYCZNY

Michał Jarecki – kl. 7a - dobry wynik

Karolina Truszkowska – kl. 7a - dobry wynik

Dąbrówka Kubaj – kl. 8a - bardzo dobry wynik

Maksymilian Smoliński - kl.8a - bardzo dobry wynik 

Anna Bilewicz – kl. 8a - bardzo dobry wynik 

Natalia Kowalska – kl. 8b - bardzo dobry wynik 

Zofia Gołębiowska – kl. 8b - bardzo dobry wynik 

Bartek Lachowicz – kl.8b - bardzo dobry wynik 

Weronika Przybylska – kl.8b - bardzo dobry wynik

Melania Stachnik - kl. 5 b – wynik bardzo dobry

KONKURS ASTRONOMICZNY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO W SZCZECINIE

Łukasz Gołąb – kl. 8b - laureat
Maksymilian Smoliński – kl. 8a - laureat

Franciszek Wikenhauser- Owsiński - klasa 8a - finalista

ZUCH ZINTEGROWANY

Kl.1.

Ryszard Kołecki – kl.1a - 5 miejsce - Dyplom laureata, Nagroda Książkowa

Agata Pińczuk – kl.1b – 8 miejsce – Dyplom laureata

Anna Puchała – kl.1a – 9 miejsce – Dyplom laureata

Karol Koniarski – kl.1a – 9 miejsce – Dyplom laureata

Aleksander Wielusiński – kl.1a – 9 miejsce – Dyplom laureata

Wojciech Lenczewski – kl.1a – 9 miejsce – Dyplom laureata

Katarzyna Adamska – kl.1a – 9 miejsce – Dyplom laureata

Jaśmina Kubaj – kl.1a – 10 miejsce – Dyplom laureata

Marcelina Najda– kl.1b – 11 miejsce – Dyplom laureata

Witold Kulbicki – kl.1a – 13 miejsce – Dyplom laureata

Julia Smykowska – kl.1a – 13 miejsce – Dyplom laureata

Aleksander Gąsiorowski – kl.1a – 14 miejsce – Dyplom laureata

Szymon Bożykowski – kl.1b – 14 miejsce – Dyplom laureata


Kl. 2

Wojciech Sołtykiewicz – kl.2a – 15 miejsce – Dyplom laureata


ZUCH - JĘZYK ANGIELSKI

Kl. 1

Agata Pińczuk – kl.1b - 5 miejsce - Dyplom laureata, Nagroda Książkowa

Lena Kozińska – kl.1b - 12 miejsce - Dyplom laureata

Wojciech Lenczewski – kl.1a - 15 miejsce - Dyplom laureata


Kl. 2

Hanna Jakubowska – kl.2a – 11 miejsce – Dyplom laureata

Helena Pospieszna – kl.2a – 13 miejsce – Dyplom laureata

Zofia Feledyk – kl.2a – 15 miejsce – Dyplom laureata


Kl.3

Magdalena Tur – kl.3a - 4 miejsce - Dyplom laureata, Nagroda Książkowa

Janusz Kołecki – kl.3a – 8 miejsce – Dyplom laureata

Wiktor Koshut - Szamotalski  – kl.3a – 11 miejsce – Dyplom laureata

OLIMPUSEK - JĘZYK ANGIELSKI

Kl.1.

Michalina Goździk - kl. 1a - 1 miejsce - Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Antonina Wasiak - kl. 1a - 11 miejsce - Dyplom laureata

Katarzyna Adamska - kl. 1a - 11 miejsce - Dyplom laureata

Witold Kulbicki - kl. 1a - 13 miejsce - Dyplom laureata

 

Kl.3

Magdalena Tur – kl.3a - 1 miejsce - Grawerowany dyplom laureata, Nagroda Książkowa

Kornelia Banaś – kl.3a – 14 miejsce – Dyplom laureata

XXI FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

Zespół "Boże Krówki" w składzie Katarzyna Adamska, Karolina Gardocka, Kinga Miłoszewicz, Weronika Pacholik, Anna Puchała, Julia Smykowska, Antonina Wasiak kl.1a - I miejsce w kategorii zespołów

Katarzyna Adamska kl.1a - wyróżnienie w kategorii solistów

"ZNAJDŹ SWOJĄ PAMIĄTKĘ RODZINNĄ I OPISZ JEJ HISTORIĘ"

Kaja Żebiełowicz - kl. VIIIb - laureat

WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

Adam Parzychowski - klasa III b - II miejsce

Antoni Kaczmarski - klasa III b - II miejsce

 

Helena Pospieszna - klasa II a - III miejsce

Wojciech Sołtykiewicz - klasa II a - III miejsce

Wojciech Galas – klasa II a - III miejsce

Maria Kubik - klasa II b - III miejsce

Aleksander Szmuc klasa II b - III miejsce

Mateusz Kwintal - klasa III a - III miejsce

Kornelia Banaś - klasa III a - III miejsce

Piotr Ruda - klasa III a - III miejsce

Hanna Kujawa - klasa III a - III miejsce

Agnieszka Świerczyńska - klasa III a - III miejsce

Janusz Kołecki - klasa III a - III miejsce

Karol Baumert  - klasa III b - III miejsce