home     ·       e-Dziennik     ·       +48 91 4826856

Plan lekcji

Klasa 0
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Religia 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne 10.55 - 11.40
5 11.50 -12.35 Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne 11.50 -12.35
6 12.55 -13.40 Język angielski Wych. przedszkolne Wych. przedszkolne Język angielski Wych. przedszkolne 12.55 -13.40
7 14.00 -14.45 Rytmika Gimnastyka korekcyjna Język niemiecki Rytmika Wych. przedszkolne 14.00 -14.45
Klasa 1
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Religia Język angielski Język niemiecki Język angielski Ed. wczesnoszkolna 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Wych. fizyczne Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Wych. fizyczne Informatyka Język niemiecki 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Ed. wczesnoszkolna Programowanie w ruchu Ed. wczesnoszkolna Wych. fizyczne Język angielski 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Język angielski Religia Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35 Basen 15.50 - 16.35
Klasa 2
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Ed. wczesnoszkolna Edu. wczesnoszkolna Religia Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Język niemiecki Informatyka Język angielski 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Wych. fizyczne Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Religia Wych. fizyczne Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Wych. fizyczne Język angielski Ed. wczesnoszkolna Język angielski Język niemiecki 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Język angielski Programowanie w ruchu Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35 Basen 15.50 - 16.35
Klasa 3
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Język angielski Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Religia Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Edu. wczesnoszkolna Edu. wczesnoszkolna Język niemiecki Wych. fizyczne Język niemiecki 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Ed. wczesnoszkolna Ed. wczesnoszkolna Zajęcia komputerowe Język angielski Ed. wczesnoszkolna 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Ed. wczesnoszkolna Religia Wych. fizyczne Religia Ed. wczesnoszkolna 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Muzyka Język angielski Język angielski Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 Basen 14.55 - 15.40
Klasa 4a
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 Religia WDŻ 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Przyroda Matematyka Historia Matematyka Język angielski 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Język niemiecki Język angielski Czas na przejście Język polski Przyroda 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Informatyka Język niemiecki Wych. fizyczne Język polski Matematyka 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Język polski Technika Wych. fizyczne Język angielski Zajęcia z wychowawcą 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Matematyka Język polski Język polski Język niemiecki Religia 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Język angielski Plastyka Matematyka Muzyka Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 Basen 14.55 - 15.40
Klasa 4b
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 WDŻ 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Historia Religia Informatyka Język angielski Zajęcia z wychowawcą 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Czas na przejście Matematyka Język niemiecki Matematyka Język niemiecki 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Wych. fizyczne Język angielski Język polski Religia Język angielski 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Wych. fizyczne Język polski Język polski Przyroda Matematyka 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Język polski Język niemiecki Matematyka Tecnika Muzyka 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Matematyka Przyroda Język angielski Język polski Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 Plastyka Basen 14.55 - 15.40
Klasa 5a
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 Wych. fizyczne 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Język polski Zajęcia z wychowawcą Wych. fizyczne Język polski Język niemiecki 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Informatyka Religia Geografia Matematyka Język polski 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Język niemiecki Język polski Matematyka Język angielski Język polski 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Język angielski Język niemiecki Historia Religia Język angielski 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Matematyka Plastyka Język angielski Muzyka Matematyka 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Historia Matematyka Technika Biologia Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 WDŻ 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35 Basen 15.50 - 16.35
Klasa 5b
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 WDŻ Wych. fizyczne 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Język angielski Język polski Technika Wych. fizyczne Język angielski 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Język niemiecki Język polski Religia Język angielski Język niemiecki 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Język polski Matematyka Historia Matematyka Matematyka 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Informatyka Język angielski Matematyka Muzyka Religia 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Biologia Historia Geografia Język niemiecki Język polski 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Matematyka Zajęcia z wychowawcą Język polski Plastyka Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35 Basen 15.50 - 16.35
Klasa 6
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 Zajęcia komputerowe Język polski 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Język polski Język niemiecki Przyroda Język polski Matematyka 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Przyroda Język niemiecki Matematyka Czas na przejście Język angielski 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Religia Język polski Język angielski Wych. fizyczne Język niemiecki 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Matematyka Historia Język angielski Wych. fizyczne Muzyka 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Język angielski Przyroda Plastyka Matematyka Język polski 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Zajęcia z wychowawcą Matematyka Plastyka Religia Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35 Basen 15.50 - 16.35
Klasa 7a
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 Fizyka Język niemiecki Język polski Język angielski Biologia 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Informatyka Fizyka Historia Język niemiecki Język polski 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Matematyka Język polski Język angielski Chemia Język polski 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Język angielski Geografia Matematyka Realioznastwo Matematyka 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Historia Język angielski Geografia Język polski Religia 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Muzyka Matematyka Religia Geografia j.angielski Język niemiecki 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Biologia Chemia Wych. fizyczne Matematyka Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 Basen Wych. fizyczne Plastyka Zajęcia z wychowawcą 14.55 - 15.40
Klasa 7b
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 Informatyka Fizyka Język angielski Język niemiecki Geografia j.angielski 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Język niemiecki Matematyka Język polski Chemia Fizyka 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Język angielski Biologia Język polski Język angielski Matematyka 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Matematyka Język angielski Religia Biologia Język polski 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Muzyka Chemia Matematyka Matematyka Geografia 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Język polski Realioznastwo Język niemiecki Język polski Religia 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 Zajęcia z wychowawcą Historia Geografia Wych. fizyczne Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 Basen Historia Wych. fizyczne Plastyka 14.55 - 15.40
Klasa 8
Lp. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Godzina
1 8.10 - 8.55 Język angielski Przyg. do egzaminu j.polski Przyg. do egzaminu matematyka Chemia Przyg. do egzaminu j.angielski 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50 Matematyka Język polski Język angielski Język angielski Język angielski 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45 Język polski Matematyka Informatyka Matematyka Fizyka 10.00 - 10.45
4 10.55 - 11.40 Język polski Historia Język niemiecki Język niemiecki Religia 10.55 - 11.40
5 11.50 - 12.35 Fizyka Geografia Religia Język niemiecki Język polski 11.50 - 12.35
6 12.55 - 13.40 Realioznastwo Chemia Matematyka Biologia Matematyka 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45 WOS EDB Historia Język polski Msza święta 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40 Wych. fizyczne Basen Geografia j.angielski WOS Zajęcia z wychowawcą 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35 Wych. fizyczne 15.50 - 16.35