KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Aleksandra Szarapanowska kl. VI – laureatka,
Borys Szymański kl. VI – finalista,
Piotr Błaszkiewicz kl. VI – finalista;
KONKURS MATEMATYCZNY Z ELEMENTAMI PRZYRODY ZORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Szymon Kujawa kl. VI – finalista,
Łukasz Krawczak kl. VI – finalista;
KANGUREK MATEMATYCZNY 2010
Staniewski Michał kl. II – wynik bardzo dobry,
Sulikowski Michał kl. I I- wynik bardzo dobry,
Kadłubowski Mikołaj kl. II – wynik bardzo dobry;
KANGUR MATEMATYCZNY 2010
Staroń Kacper kl. IV – laureat – maksymalna ilość punktów!
Kurys Jacek kl. III – wynik bardzo dobry,
Kujawa Kuba kl. IV – wyróżnienie,
Suwaj Jakub kl. III – wyróżnienie,
Zawadzki Piotr kl. III – wyróżnienie,
Błaszkiewicz Franek kl.III – wyróżnienie,
Michałowski Marek kl. III – wyróżnienie,
Lenkiewicz Franek kl. IV – wyróżnienie,
Pęski Jaś kl. IV – wyróżnienie,
Gronwald Jan kl. V – wyróżnienie,
Kujawa Szymon kl. VI – wyróżnienie,
Staniewska Martyna kl. VI – wyróżnienie,
Raczyński Mateusz kl. VI – wyróżnienie,
Krawczak Łukasz kl. VI – wyróżnienie;
IX ARCHIDIECEZJALNY PRZEGLĄD TEATRALNY O TEMATYCE RELIGIJNEJ
I miejsce dla aktorów Koła Teatralnego KSP za przedstawienie „Tajemniczy Przyjaciel”;
38 OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZY, ELIMINACJE MIEJSKIE
3 miejsce dla zespołu w składzie: Piotr Błaszkiewicz, Miłosz Śmietana i Szymon Kujawa (klasa VI) i
4 miejsce dla zespołu dziewcząt: Maria Mielniczuk (kl.V), Alicja Bednarek (kl.V) i Aleksandra Szarapanowska (kl.VI);
KONKURS LITERACKI ORGANIZOWANY PRZEZ KATOLICKIE GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA KOSTKI
I miejsce Weronika Pałczak,
IV miejsce – Szymon Kujawa;
WYNIKI KONKURSU ZORGANIZOWANEGO PRZEZ CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ
HISTORIA
Franek Lenkiewicz kl. IV – laureat (8 miejsce),
Kacper Staroń kl. IV – wyróżnienie (11 miejsce),
Kuba Kujawa kl. IV – wyróżnienie (13 miejsce),
Marcel Szmeterowicz kl. IV – wyróżnienie (14 miejsce),
JĘZYK ANGIELSKI
Denis Gołos kl. VI – laureat (7 miejsce),
Jaś Pęski kl. IV – wyróżnienie (14 miejsce),
Kacper Staroń kl. IV – wyróżnienie – (15 miejsce),
Szymon Jaskuła kl. V – wyróżnienie (13 miejsce),
Bartek Łucyk kl. V – wyróżnienie (14 miejsce),
MIX HUMANISTYCZNY
Marcel Szmeterowicz kl. IV – laureat (8 miejsce),
Szymon Jaskuła kl. V – laureat (8 miejsce),
Kuba Kujawa kl. IV – laureat (10 miejsce),
Franek Lenkiewicz kl.IV – wyróżnienie (13 miejsce),
Jaś Pęski kl. IV – wyróżnienie (14 miejsce)
ENGLISH HIGH FLIER ORGANIZATOR – ŁOWCY TALENTÓW JERSZ
Ola Szarapanowska klasa VI – 1 miejsce w województwie i 59 w kraju – wynik bardzo dobry,
Denis Gołos klasa VI – 5 miejsce w województwie i 94 w kraju – wynik dobry,
Bartek Łucyk klasa IV – 13 miejsce w województwie i 177 w kraju – wynik dobry,
Szymon Jaskuła klasa IV – 13 miejsce w województwie i 177 w kraju – wynik dobry;
OLIMPUS – MATEMATYKA
I miejsce – laureat – Kuba Kujawa, klasa IV,
4 miejsce – laureat – Kacper Staroń, klasa IV,
8 miejsce – laureat – Jaś Pęski, klasa IV,
9 miejsce – laureat – Franek Lenkiewicz, klasa IV;
OLIMPUS – JĘZYK ANGIELSKI
2 miejsce – laureat – Szymon Jaskuła, klasa V,
5 miejsce – laureat – Denis Gołos, klasa VI,
7 miejsce – laureat – Marcel Szmeterowicz, klasa IV,
9 miejsce – laureat – Jaś Pęski, klasa IV;
FINALIŚCI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ XIII LO
IX KONKURS HUMANISTYCZNY
Piotr Błaszkiewicz – laureat,
Ola Szarapanowska – laureatka,
Ola Podwalska – finalistka,
II Konkurs Historyczny
Łukasz Krawczak – laureat,
Ola Szarapanowska – laureatka,
Szymon Jaskuła – finalista,
X Konkurs Matematyczny
Szymon Kujawa – finalista,
Martyna Staniewska – finalistka;
ALFIK HUMANISTYCZNY
Jaś Szczygielski kl. III – 9 miejsce w województwie, 181 w kraju,
Marcel Szmeterowicz kl. IV – 10 miejsce w województwie, 55 w kraju – wynik dobry,
Kacper Staroń kl. IV – 15 miejsce w województwie, 105 w kraju,
Ola Szarapanowska kl. VI – 15 miejsce w województwie, 155 w kraju,
Denis Gołos kl. VI – 22 miejsce w województwie, 198 w kraju;
ALFIK MATEMATYCZNY
Kacper Staroń kl. IV – 5 miejsce w województwie, 42 w kraju – wynik bardzo dobry,
Kuba Kujawa kl. IV – 6 miejsce w województwie, 48 w kraju – wynik bardzo dobry,
Mateusz Raczyński kl. VI – 17 miejsce w województwie, 175 w kraju – wynik dobry,
Kuba Suwaj kl. III – 20 miejsce w województwie, 239 w kraju;
VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „SZCZECIN – WCZORAJ I DZIŚ” ZORGANIZOWANY PRZEZ SP NR 51
Piotr Błaszkiewicz kl. VI – finalista;
KONKURS MATEMATYCZNY „UFOMATYK” ZORGANIZOWANY PRZEZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCĄ SZKOŁĘ MUZYCZNĄ I STOPNIA W SZCZECINIE
Kuba Wiertelak i Kuba Suwaj – I miejsce wśród uczniów klas III
Mikołaj Kadłubowski – III miejsce wśród uczniów klas II
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „SZCZECIN – MOJA MAŁA OJCZYZNA”
ZORGANIZOWANY PRZEZ KSP IM. ŚW. RODZINY W SZCZECINIE
klasy I – III
Maciej Czechowski kl. II – II miejsce
Kuba Suwaj kl. III – III miejsce
klasy IV – VI
Piotr Błaszkiewicz kl. VI – I miejsce
Szymon Kujawa kl. VI – II miejsce
NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA
Piotr Błaszkiewicz
Szymon Jaskuła
Łukasz Krawczak
Jakub Kujawa
Franciszek Lenkiewicz
Jan Pęski
Martyna Staniewska
Kacper Staroń
Jakub Suwaj
Aleksandra Szarapanowska
Marcel Szmeterowicz